Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Prośba o modlitwę - to już koniec
Autor Wiadomość
fazi
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-20, 15:13   Prośba o modlitwę - to już koniec

Gorąco Was proszę o modlitwę w intencji ratowania mojego małżeństwa, a w zasadzie tego co z niego zostało. Proszę by moja żona przemyślała jeszcze raz swoją decyzję o rozwodzie, by na nowo wyzwoliło się uczucie, schowane gdzieś głęboko w jej sercu, by uwierzyła, że nasze małżeństwo jest do uratowania. Niech nasze dzieci rosną przy boku mamy i taty. :cry:
Przed chwilką dowiedziałem się, że chce rozwodu. Brak mi sił.
 
     
Anula
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-20, 20:32   

Fazi - trzymaj sie ! Pamiętam :)
 
     
elzd1
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-20, 22:28   

Fazi , tak my tutaj wszyscy, jakoś musisz przetrwać. Jeszcze musi być różnie.
Pozdrawiam.
 
     
Elik
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-21, 12:47   

Tak, będę pamietać :-) i oby Twoja prośba była zgodna z wolą Boga.
 
     
jupi
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-21, 19:16   

fazi pomodlę się za uratowanie Twojego małżeństwa
 
     
mała12
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-06, 14:26   

TRWAJ! co tu gadać... Jezu,ufam Tobie.... Jezu, ufam Tobie....
 
     
Jo-anka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-07, 06:22   

Będe pamietać w modlitwie.Pan z Tobą
 
     
fazi
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-13, 21:13   

Niestety nie wiem co napisać. Trwam, ale jest coraz gorzej. Zmieniłem swój opis z "jestem w kryzysie małżeńskim" na "jestem w trakcie rozwodu". To smutne, ale prawdziwe. Żona wniosła sprawę do sądu, nie zważając na to, że ją bardzo kocham, na nasze dwie śliczne córeczki, które nie zdają sobie sprawy co się dzieję między ich rodzicami.
Termin rozprawy została wyznaczony bardzo szybko, bo na 14 września - w niecałe półtora miesiąca po złożeniu pozwu.
Nie wiem co mam robić, nie chce tego przechodzić, nie mam siły na to, a wiary praktycznie wcale. Chciałbym się zapaść pod ziemię. :cry:
 
     
Chmurka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-15, 20:56   

Fazi, nie ustawaj w wierze! i modlitwie!

Moc wytrwałej modlitwy

Opowiadał im też przypowieść o tym, że ZAWSZE POWINNI SIĘ MODLIĆ I NIE USTAWAĆ: "W pewnym mieście żył sędzia, który Boga się nie bał i nie liczył sie z ludźmi. W tym samym mieście żyła wdowa, która przychodziła do niego z prośbą: "Obroń mnie przed moim przeciwnikiem!" Przez pewien czas nie chciał, lecz potem rzekł do siebie: "Chociaż Boga się nie boję ani z ludźmi się nie liczę, to jednak, ponieważ naprzykrza mi się ta wdowa, wezmę ją w obronę, żeby nie nachodziła mnie bez końca i nie zadręczała mnie"."
I Pan dodał: "Słuchajcie co mówi ten niesprawiedliwy sędzia. A Bóg, czyż nie weźmie w obrone swoich wybranych, którzy dniem i nocą wołają do Niego, i czy będzie zwlekał w ich sprawie? Powiadam wam, że prędko weźmie ich w obronę. Czy jednak Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?".

Fazi, najpierw wiara, a potem modlitwa. MODLITWA Z WIARĄ.
Ps. Ja zamierzam naprzykrzać się Bogu, aż mnie wysłucha.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 8