Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Rozmowy w toku najbliższa środa
Autor Wiadomość
ania z belgii
[Usunięty]

Wysłany: 2006-04-24, 20:11   Rozmowy w toku najbliższa środa

Kochani,
Piszę z doskoku, bo zupełnie nie mam czasu na dłuższe pisanie - mąż, rodzina... a już pojutrze wylatuję do Anglii (niestety nici z dłuższego urlopu)
Dziś widziałam zwiastun programu Rozmowy w toku - TVN około 17-18. W najbliższą środę zostanie wyemitowany program o ludziach, którzy uzyskali orzeczenie o nieważności sakramentu małżeństwa. Widziałam wypowiedź kapłana - opadły mi ręce. Nie wiem, może mozna pisac, dzwonic, itp... z pewnością warto obejrzec i potem przedyskutowac
Obiecuję, że odezwę się zaraz po wylądowaniu w Anglii do wszystkich, którzy próbowali się ze mną skontaktowac, paradoksalnie będę miała więcej czasu...
Mam jeszcze jeden pomysł dotyczący wizerunku rodziny w mediach - wszystko napiszę po powrocie.
 
     
żona
[Usunięty]

Wysłany: 2006-04-24, 21:01   

„Rozwód” w kościele – czyli tego ślubu nie było?

Pod prezentacją programu można dodawać swoje opinie.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 8