Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
SR. BRIEGE M. MCKENNA
Autor Wiadomość
Ola
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-02, 12:05   

Ja tez jadę :-D
 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-02, 16:52   

Kochani - jutro jadę z koleżanką do Lublina, tak, jak kilkoro z Was. Jeśli dobry Bóg pozwoli, odwiedzimy również Łagiewniki i Częstochowę. Chciałabym Was zapewnić, że pomodlę się za Was wszystkich. Trzymajcie się, kochani!
 
     
Agnieszka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-02, 21:15   

Do zobaczenia :->
 
     
MKJ
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-03, 10:29   

Niestety nie będzie mnie w Lublinie - zapewniam również o modlitwie - moja modlitwa za Wan aby się przestała bać ( taką mam intencję w sercu).
 
     
grazia
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-05, 12:47   

Byłam na Eucharysti z s. Briege. To był dla mnie dobry znak,ponieważ uzyskałam spokój i wewnętrzną siłę na spotkanie z męzem.
Może to zbieg okoliczności??
Pisałam wcześniej z nl,skąd powróciłyśmy z córką 2 tyg.temu.Czekałam na kontakt z męzem,który tam pozostał wraz ze swoją kochanką i z tym co tam sobie "stworzyli".Czekałam na resztę bagaży,na jakiś sygnał o przyjeździe itp.itd.
Wyciszyłam się,wzmocniłam i wracając z Lublina(mieszkam blisko) wjechaliśmy równocześnie pod nasz dom.Jezus jest blisko mnie.
Jestem znowu sama.Kilka godz temu mąż wyjechał. Sytuację mam nieciekawą,ale juz nie dramatyzuję jak 2 lata temu.
Dla mnie jest pewne,że mąż jest chory.Obserwowałam,zobaczyłam,doznałam.
Wyjechał,ale w moim sercu pozostał i wspieram go codzienną modlitwą.
Żyję dalej,ufam Panu i szukam wzmocnienia- ponowne spotkania z psychologiem,wyjazd ze znajomymi nad jezioro....
 
     
MKJ
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-06, 09:48   

Grazia!

Dzięki za świadectwo. Mam nadzieję, iż na początku października spotkamy się w Olsztynie pod Częstochową ze wspólnotą sycharczyków.
 
     
Anula
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-06, 20:30   

Ja również byłam w Lublinie . Msza św koncelebrowana przez kilku księzy i słowo siostry ... emocje niesamowite !!!
Potem spotkanie sobotnie i wspolny magnificat .....
Opisze wiecej jak odpocznę :)

Wspomnę tylko , ze pomimo trudnosci wraz z Olą udalo sie nam oprócz intencji zanoszonych na ołtarz ( spisanych na karteczkach ) przekazac bezpośrednio siostrze Bridge naszą ideę sycharową oraz prosbę o modlitwe za naszych małżonków , rodziny ..... No i siostra poleciła nas Bogu :) , modliła sie za nas w trakcie ostatniej wspólnej modlitwy w sobotę wieczorem !!!! Miejmy nadzieję ,że wspomni nas jeszcze nie raz ....

Gdybym teraz miała krótko napisać główne przesłanie siostry to było to zwrócenie uwagi na moc sakramentów jakie zostały nam dane oraz : Pokochajcie Jezusa Eucharystycznego ! Adorujcie NAjświętszy Sakrament !

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
     
Elżbieta
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-06, 20:45   

Anulko, :-)
"Szczęście, którego szukacie to Jezus ukryty w Eucharystii" - Benedykt XVI.
 
     
MKJ
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-06, 22:54   

Anulo! Wielkie dzięki. :-D
 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-07, 17:03   

Kochani! Wróciłam z ponad 1300-kilometrowej trasy. Polecałam całą naszą wspólnotę na Eucharystii z siostrą, ponadto przy relikwiach siostry Faustyny w Łagiewnikach i przed cudownym obrazem Matki Boskiej Częstochowskiej.
Niesamowite przeżycia! Brak słów, by wyrazić to wszystko!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 8