Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
SR. BRIEGE M. MCKENNA
Autor Wiadomość
Tadeusz
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-29, 20:27   

Agnieszko ja zadzwoniłem do Lublina i poinformowano mnie, że jak przyjechać na spotkanie z innego miasta to naprawdę warto na sobotę 17-21 godz.
W piątek jest msza św, ale nie warto się wybierać tylko i wyłącznie na piątkową mszę.
Najwięcej można zyskać właśnie na spotkaniu w sobotę.
Myślę że każdy ma inne potrzeby więc najlepiej zadzwonić i dowiedzieć się ze źródła +48607055034
Siostra BRIEGE M. MCKENNA jest już 3 raz w Polsce dlatego organizatorzy już wiedzą jakie jest najlepsze spotkanie.

Pozdrawiam
 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-29, 21:21   

A dlaczego nie warto iść na Mszę? Ja idę i na to, i na to.
Ostatnio zmieniony przez wabona 2007-07-30, 04:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
_zosia_
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-29, 23:48   

Jestem przekonana,ze Tadeusz popelnil lapsus, bo wiadomo,ze nie ma nic bardziej uzdrawiajacego niz Eucharystia,a jezeli chodzi o siostre to nie zapominajmy,ze to nie ona jest taka cudowna tylko Bog, ktory przez nia dziala.

_zosia_
 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-30, 05:16   

Zosiu, a Ty jedziesz?
 
     
Agnieszka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-30, 08:47   

Dzięki Tadeusz, rzeczywiście zadzwonię i dowiem sie u źródła.Wybieramy się do Lublina, mam nadzieję ,że się uda.

Zosiu podjęłaś ważny temat- to Bóg uzdrawia, niestety za często widać kult Świętych, kult obrazów itd. który oddala od Boga..a przed tym przestrzega Biblia....To ma prowadzic do Boga.Zresztą bardzo trafnie mówi o tym sama siostra Briege, gdy otrzymała dar uzdrawiania miała obawy by ludzie nie zaczęli Jej traktować jak bożka http://www.wspolnoty.jezu...d=186&Itemid=34

Pozdrawiam. i do zobaczenia:-))
 
     
Tadeusz
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-30, 09:02   

Ja też byłem przekonany, że piątkowa msza jest najważniejszym spotkaniem, ale jak zadzwoniłem do Lublina to przekonano mnie, że nie warto jechać tak daleko na spotkanie piątkowe. Tylko i wyłącznie być w sobotę na 17. co było dla mnie jest dużym zdziwieniem. Dlatego napisałem szybciutko o tym spotkaniu i biletach !

Myślę że po tych wszystkich spotkaniach napiszecie jakąś krótką relacje ! ;-)

Pozdrawiam
 
     
Mirela
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-30, 09:52   

Będę łączyć się z Wami duchowo...
Pozdrawiam serdecznie:)
 
     
Elżbieta
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-30, 10:18   

Tadeusz napisał/a:
Ja też byłem przekonany, że piątkowa msza jest najważniejszym spotkaniem, ale

Tadeuszu dalej bądź przekonany.
Eucharystia to Jezus i Niebo na ziemi i tego nic nie zmieni.
Z Panem Bogiem!

Cuda Mszy Świętej są największym podarunkiem od Boga, kto o tym zapomni może wpaść w niebezpieczne pokusy niebezpiecznego myślenia...

ps.Każdy człowiek, który odkryje Jezusa miłość w Eucharystii i poprzez Adorację Jego Świętego Ciała pozna Prawdę
uwolni się - tak naprawdę - od szukania - nieustannego Boga -
bo... Boga już znalazł.

_____________________
Ania Zygadlewicz:
Siostro, jedno pytanie – jak Siostra się modli?

S. Briege McKenna OSC:
Oczywiście najważniejszym punktem mojej modlitwy jest Eucharystia, ale staram się każdego dnia spędzać 2-3 godziny przed Najświętszym Sakramentem.
Ostatnio zmieniony przez Elżbieta 2007-07-30, 10:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
MKJ
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-30, 10:19   

Zjadło mi odpowiedz. Wróciłem z rekolekcji w Gdyni. Każde rekolekcje są dobre jeśli serce otwarte jest na głos Boga.

Więcej potem
 
     
Elżbieta
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-30, 10:28   

Otworzyć serce na głos Boga czasem nie udaje się dopóki Boga szukamy, szukamy, szukamy,
a Bóg - tuż obok,
w każdym kościele,
na każdej mszy świętej, na wyciągnięcie dłoni i .. ust otwartych do Przyjęcia Boga - w Eucharystii.

Może więc chodzi o otwarte usta, MKJ? nie serce...
co pierwsze? ;-)

Jak otworzyć serce, mając usta - do przyjęcia Jezusa Eucharystycznego - zamknięte?
 
     
_zosia_
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-30, 10:29   

Wanbomo nie jade.
_zosia_
 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-30, 10:33   

Oto odpowiedź p. Anny Saj na pytanie o Mszę:

Eucharystia jest przeznaczona dla osób które uczestniczą w seminarium i magnificacie.
 
     
Agnieszka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-30, 10:35   

Elżbieto masz rację w 100 procentach, ale przez rekolekcje pogłębia się nasza wiara. To czas takiego intensywnego spotkania z Bogiem . Ja mam duże braki w znajomości Biblii, a na rekolekcjach mamy szansę pogłebić te wiedzę i wiarę tym samym. To takie poruszanie się w przestrzeni Błogosławieństwa.

[ Dodano: 2007-07-30, 11:43 ]
MAGNIFICAT - cele, założenia, misja :

http://www.magnificat.pl/magnificat.html
 
     
Elżbieta
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-30, 10:49   

Post Wanbomy o odpowiedzi Ani Saj uzupełnia wszelkie wątpliwości.
pozdrawiam :-)
 
     
MKJ
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-31, 14:17   

Elżbieta napisał/a:
Może więc chodzi o otwarte usta, MKJ? nie serce...
co pierwsze? ;-)
:-D Tyle odpowiedzi.

Z początku dnia:
Panie otwórz wargi moje
A usta moje będą głosić Twoją chwałę

Jeśli serce chore to co te usta będą głosić??? :mrgreen:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 9