Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Info o odpowiedzi
Autor Wiadomość
_zosia_
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-30, 10:25   Info o odpowiedzi

Otrzymuje ciagle na moja poczte informacje, ze otrzymalam odpowiedz w temacie tygodniowa modlitwa za konkretna osobe. Bardzo prosze o zablokowanie tych informacji, chyba,ze ja to moge jakos zrobic. W innych tematach zablokowalam info ,ze sa jakies odpowiedzi w tematach w tym nie moge.
Dziekuje za pomoc

_zosia_

[ Dodano: 2007-08-17, 23:19 ]
Nadal ciagle otrzymuje i ponownie prosbe o zablokowanie tego.

Poza tym czy ktos moglby mi napisac jak zdjecie, ktore jest w wordzie zrobic w jpg, zebym mogla wkleic sobie jako obrazek.

_zosia_
 
     
administrator 
Administrator

Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 520
Wysłany: 2007-08-31, 20:47   Info o odpowiedzi

Witam

Należy znaleźć posty napisane w tym temacie przez Ciebie i je wyedytować.
Na dole jest taka opcja "Powiadom mnie gdy ktoś odpowie". Pewnie w którejś odpowiedzi jest to zaznaczone.

Jeżeli chodzi o zdjęcie, to najprościej jest kliknąć lewym przyciskiem myszki na foto, wybrać kopiuj. Później odtworzyć program "Paint". W tym programie wybieramy "Edycja" i "Wklej". Obrazek powinien się pojawić. Następnie wybieramy "Plik" "Zapisz jako" i w nowym oknie w polu "Zapisz jako typ" wybieramy ".jpg".
_________________
A powiadam wam: Kto się przyzna do Mnie wobec ludzi, przyzna się i Syn Człowieczy do niego wobec aniołów Bożych; a kto się Mnie wyprze wobec ludzi, tego wyprę się i Ja wobec aniołów Bożych. Każdemu, kto mówi jakieś słowo przeciw Synowi Człowieczemu, będzie przebaczone, lecz temu, kto bluźni przeciw Duchowi Świętemu, nie będzie przebaczone. Kiedy was ciągać będą do synagog, urzędów i władz, nie martwcie się, w jaki sposób albo czym macie się bronić lub co mówić, bo Duch Święty nauczy was w tej właśnie godzinie, co należy powiedzieć. (Łk 12:8-12)
Posłuchaj... (mp3 – 0,94 MB)
 
     
weronika
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-01, 07:17   

Dzięki panie administratorze,ja też miałam problem z tym obrazkiem ;-)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 8