Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Proszę o wsparcie modlitewne!
Autor Wiadomość
Waldia
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-13, 21:25   Proszę o wsparcie modlitewne!

Jesteśmy 8 lat po ślubie, mamy synka 4 lata i poważny kryzys. Mieszkamy razem, ale od pewnego czasu łączy nas tylko klucz do wspólnego mieszkania praktycznie nic nie robimy razem. Mąż odszedł psychicznie szczególnie ode mnie, odsunął się nie umiem do niego dotrzeć. Cokolwiek powiem jest to źle odczytywane i ze złością, ostatnio wcale się nie odzywam i wtedy nie ma kłótni. Jest straszna cisza. Mój mąż z natury jest samotnikiem, ja uwielbiam ludzi ich towarzystwo. Coraz częściej myślę czy dokonałam dobrego wyboru???
Chcę zmienić, ale nie potrafię nic sensownego zrobić oprócz modlitwy za męża, za powrót, tęsknię za nim, był kiedyś moim przyjacielem. Proszę o wsparcie nie wiem czy sama coś zdziałam!!! Wiara była dla nas spoiwem- on przechodzi kryzys wiary widzę to.
Jesteście wspaniałymi i bardzo wartościowymi ludźmi! Cieszę się,że trafiłam na to forum!
Pozdrawiam.
 
     
mathew
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-14, 08:08   

Witaj Waldio,
będziemy się modlić za Was!
Bądz dzielna
 
     
mark1
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-14, 23:28   

Waldia, mathew, JAPI, i wszyscy pozostali pamiętam o was w modlitwach, nie sposób nas wszystkich wymienić modlimy sie nawzajem sami będąc w potrzebie, niech ta nasza wspólna modlitwa zanoszona z różnych stron odbija się echem w królestwie niebieskim, a Bóg nas usłyszy i coś z tym zrobi!!!
Zapraszam was też na do wspólnej dziesiątki różańca na czacie!
 
     
Waldia
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-16, 20:31   

DZIĘKUJĘ! :->
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 8