Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
uzdrowione malżeństwo?
Autor Wiadomość
ĆMA
[Usunięty]

Wysłany: 2007-06-11, 12:51   uzdrowione malżeństwo?

mam do was takie pytanie czy w śród was jest ktoś kto po naprawde długim czasie kiedy stracił już nadzieję na uratowanie małżeństwa doznał tego cudu i jest teraz z żoną mężem szcześliwy/a znów razem.chciala bym przeczytać wiele postów że tak takie cuda się dzieją,jak długo czekaliście, co wstanie byli zrobić dla was waszego małzeństwa ci którzy od was odeszli, zdradzili ?
 
     
Anula
[Usunięty]

Wysłany: 2007-06-12, 18:05   

Kochana Ćmo ,
Myśle , że wśród nas nie ma nikogo takiego .
Ci którzy mieli szczęście napisac świadectwo - jeszcze pewnie nie są gotowi by jednoznacznie Ci odpowiedzieć ... proces odbudowy tego co zrujnowe było trwa ...
Inni , moze tacy , którzy mogliby odpowiedzieć twierdząco - po prostu w takich miejscach nie bywają .
Od czasu do czasu pojawiają się wpisy osób w kryzysie o ich znajomych ....
Dosyć dawno temu - tu na forum Warszawiacy świetowali ponowne zejscie się małżeństwa ...., mialo być swiadectwo ale do tej pory się nie pojawiło :-/

Brak jednak twierdzącej odpowiedzi na Twoje pytanie - nie stanowi dowodu na to że takie cuda się nie zdarzają ;-)

Nadzieja jest zawsze .......
Cud to cud , odbywa się tam gdzie po ludzku coś niemożliwe jest , beznadziejne ....tak jak nasze sytuacje kryzysowe .
 
     
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2007-06-12, 20:20   

Hej, hej....jak to nie ma nikogo ?? A ja ?? W moim zyciu wydarzył sie cud uzdrowienia małŻństwa !!
Przeciez jest na forum dział SWIADECTWA,,,....pełno tam świadectw uratowanych małżeństw !!!
Jest na tu całkiem wielu !!! Pozdrawiam !! EL.
 
     
Anula
[Usunięty]

Wysłany: 2007-06-12, 20:34   

El kochana , Ty jesteś - ale chyba jako jedyna , której się udalo , nas wspierasz . bedąc szczęśliwą . Inni odchodzą .... I w sumie nie wiadomo co dalej z nimi ....
 
     
wiki0701
[Usunięty]

Wysłany: 2007-06-13, 07:11   

ja tez jestem:-). A nie udzielam sie bo... juz gdzies to wyjasniałam... Pozdrawiam
 
     
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2007-06-13, 18:26   

A co Rot ?? EL.
 
     
ĆMA
[Usunięty]

Wysłany: 2007-06-14, 12:22   

ok dzieki w takim razie odwiedze dzaił świadectwa napewno czytając świadectwa tych którym się udało podniesie mnnie to na duchu, pytałam was tez o to co wstanie byli zrobić wasi małżonkowie by odbudować wsze małżeństwo bo wydaje mi się ze często jest tak żę już jak chcą wrócić to myślą ze samo powiedzenie chcę wystarczy a według mnie nie, oczywiście chcenie to dobry początek...pozdrawiam
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 9