Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Łaska nawrócenia
Autor Wiadomość
Anakonda
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-24, 08:43   Łaska nawrócenia

Drodzy Sycharowicze,
mam wrażenie , że na moich oczach dokonuje się Cud. W tygodniu modlitwy za nasze małżeństwo i rodzinę mój mąż rozpoczął terapię związaną z uzależnieniem od alkoholu. Przez ostatnie 15 lat żył z daleka od kościoła i od Boga...Nie chodził do kościoła nawet w święta , nie modlił się, nie chciał nawet o tym słyszeć... I nagle dwa dni temu zaczął coś mówić , że może wybrałby się na pielgrzymkę mężczyzn do Piekar...Dzisiaj już jest to pewne. W niedzielę mój mąż idzie na pieszą pielgrzymkę! :-D Nie mogę wręcz w to uwierzyć. Z dnia na dzień zmienia się na moich oczach.
Wierzę w to całym sercem, że Wasze modlitwy dokonały tej przemiany. Dziękuję i bardzo proszę o dalszą pamięć w modlitwie o naszej rodzinie.
 
     
Jo-anka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-24, 08:54   

Chwała Panu!!!
 
     
Ann3
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-24, 08:55   

Anakondo Chwała Bogu ! Cieszę się. To dowód na to, że modlitwa szczególnie wielu osób w jednym czasie jest skuteczna. W moim domu też widzę zmiany od kiedy z koleżanką i jej synem modlimy się systematycznie o jednej porze o mojego męża i córkę. :-D :-D :-D
 
     
Małgosia
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-24, 09:12   

Dzięki Ci, Boże!
Dzięki Anakondo, że o tym napisałaś!
Będziemy pamiętać!
 
     
MKJ
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-24, 13:34   

Anakondo!

Ufność Twoja jest uzasadniona ale staraj się radować spokojnie. Kto to mówi!!!!

Odpisałem Ci na pocztę wewnętrzną po to aby przekazać Ci paro stronicowy tekst do przeczytania.

Pozdrawiam :-) ( taką mam minę dzięki Twojej wiadomości)
 
     
nałóg
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-24, 14:17   

Anakondo!!!! Wiara czyni cuda.To tylko jeszcze jeden dowód ze nigdy(nie powinno się pisac:nigdy)nie mozna niczego przekreslać,spisywac na straty.Powrót do wiary jest takim stopniem w trzeżwieniu.Nawet jak ktos nie chodzi do koscioła to i tak chodząc na mityngi zaczyna mówic i mysleć o Bogu-Sile Wyzszej.
Alkoholik zanosi ciało na terapie czy mityng...duch idzie troche w tyle,ale idzie.
Mozna byc alkoholikiem,trzeżwym alkoholikiem i byc szczęśliwym meżem,ojcem i człowiekiem.Uczciwym,prawdomównym,szczerym ale jednocześnie ostroznym.Kiedys chyba wklejałem obietnice duchowe na drodze trzeżwienia,one się spełniają.Takie świadectwo daja trzeżwiejący alkoholicy.Ja też takie daję.
Pogody Ducha Anakondo dla Ciebie,męża i dzieci
 
     
Mirela
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-24, 18:16   

Bardzo się cieszę ANAKONDO:)
Teraz właśnie trzeba jeszcze więcej modlitw , bo sił do działania potrzeba.
Pozdrawam serdecznie :)
:-D
 
     
weronika
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-24, 20:31   

Cieszę się również,i życzę,aby dalej bóg Cię prowadził
 
     
mark1
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-24, 22:20   

Cieszę się z tobą Anakondo!
I tak jak mówi Mirela, teraz trzeba jeszcze więcej modlitwy, będę pamiętał w niej o was!
 
     
elzd1
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-24, 22:26   

Ja również cieszę się razem z Tobą. Oby się udało powstrzymać zło, które opętało Waszą rodzinę.
Bądź silna.
 
     
Anula
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-24, 22:29   

Anakondo ,
Dałas nam dowód na to , że nigdy nie wolno przestać wierzyć i mieć nadzieję .
Dziękuję .
 
     
sylica
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-25, 06:09   

Anakondo naprawdę się cieszę, obyście wytrwali, teraz powinno być już tylko lepiej.
Twoje świadectwo daje nadzieję :) Dziękuję


Sylwia
 
     
lodzia
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-25, 06:36   

:-D
 
     
Elcia42
[Usunięty]

  Wysłany: 2007-05-25, 07:06   

Czy to nie jest powiew Ducha Swiętęgo.?
Życzę siły i wytwałości dla calej Twojej rodziny.
 
     
Anakonda
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-27, 16:38   

Dziękuję za każdą Waszą modlitwę :-)
Mój mąż wczoraj byl u spowiedzi- po raz pierwszy od wielu lat...Dzis jest na pielgrzymce w Piekarach Sląskich- pierwszej w Jego życiu :-) I jak tu nie wierzyć w siłę modlitwy i działanie Ducha Św.?! Bogu niech będą dzięki!

Pozdrawiam Was wszystkich i zawsze pamiętam w modlitwie o Sycharowiczach.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 9