Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Czas dzieci
Autor Wiadomość
kasia
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-07, 12:15   Czas dzieci

Kobiety, mamy! Czy macie jakieś sposoby na ubogacanie czasu dzieciom? Ja, dla tych z Warszawy i okolic polecam spotkania z ciocią Jadzią w Filharmonii (raz w miesiącu). Byłam w zeszłą niedzielę po raz perwszy ze swoim dziecięciem. To niesamowite przeżycie. Wchodzi się na z góry na rok wykupione karnety, mnie się udało kupić bilet, są możliwości na wejściówki.
P.s. malutkie jest jeszcze, nawet moje starsze dziecko dlatego jeszcze nic nie praktykowałam, ale może coś uskuteczniacie i możecie polecić?
 
     
Elżbieta
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-07, 12:40   

Sto Pociech

:-)
 
     
agata
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-08, 07:44   

http://www.kreatywka.pl/
zajęcia muzyczne dla przedszkolaków w Zamku (centrum kultury) w Poznaniu

zazdroszczę wam warszawiacy cioci Jadzi :-)
 
     
mark1
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-22, 23:01   

A ja, zabieram moja małą, zawsze jakieś dzieciaki to z rodziny, to od sąsiadów, kto może i jadę z nimi w góry - cudnie jest! Dzieciaki sie wybiegają, to ptaszek zaśpiewa, to strumyk zaszumi, jak słabną na szlaku to konkursy im robie - kto pierwszy, zawsze to ja jestem ostatni - zziajany i padnięty. Właśnie od niedzieli leczę zakwasy. To przyjemny i niedrogi sposób na spędzanie czasu z dziećmi, i wcale nie zazdroszczę warszawiakom ich smogu!
 
     
Małgosia
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-23, 10:44   

Bardzo, bardzo zazdroszczę Ci Marku tych gór!!!
 
     
mark1
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-23, 23:16   

To samo można robić na równinach Małgosiu, no może poza miastem!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 10