Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Do przemyślenia
Autor Wiadomość
pestka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-10, 10:42   Do przemyślenia

Wanbomko droga nie mogłam się oprzeć i skopiowałam tutaj to co mi przysłałaś.
Mądre słowa, może komuś też przypadną go gustu?

1. Nie kocham Cię za to, kim jesteś, ale za to, jaki jesteś, kiedy przebywam z tobą.
2. Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten, kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.
3. Jeżeli ktoś nie kocha cię tak jakbyś tego chciał, nie oznacza to, że nie kocha cię z całego serca i ponad życie.
4. Prawdziwy przyjaciel jest z tobą na dobre i na złe.
5. Najbardziej odczujesz brak jakiejś osoby, kiedy będziesz siedział obok niej i będziesz wiedział, że ona nigdy nie będzie twoja.
6. Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet, jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w twoim uśmiechu.
7. Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.
8. Nie trać czasu z kimś, kto nie ma go, aby go spędzać z tobą.
9. Być może Bóg chciał, abyś poznał wielu złych ludzi zanim poznasz tę dobrą, abyś mógł ją rozpoznać, kiedy ona się w końcu pojawi.
10. Zawsze znajdzie się ktoś, kto cię skrytykuje. Zdobywaj zaufanie ludzi i uważaj na tych, których zaufanie już raz straciłeś.
11. Nie płacz, że coś się skończyło, tylko uśmiechaj się, że ci się to przytrafiło.
12. Stań się lepszym człowiekiem. I zanim poznasz kogoś upewnij się, że znasz siebie i że nie będziesz chciał być taki jak on chce, ale będziesz sobą.
13. Nie biegnij za szybko przez życie, bo najlepsze rzeczy zdarzają się nam, wtedy gdy najmniej się ich spodziewamy.
 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-10, 15:23   

No to jeszcze te mądre słówka:

Panie, daj mi cierpliwość,
abym umiał znieść to czego zmienić nie mogę;
daj mi odwagę,
abym umiał konsekwentnie i wytrwale dążyć do zmiany tego,
co zmienić mogę, i daj mi mądrość,
abym umiał odróżnić jedno od drugiego.
*Marek Aureliusz
 
     
MKJ
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-23, 21:48   

Jesteście wspaniałe Dziewczyny :-)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 8