Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Prośba - nie zaśmiecajmy forum
Autor Wiadomość
elzd1
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-20, 13:53   Prośba - nie zaśmiecajmy forum

Witam wszystkich.

Moja prosba dotyczy ograniczenia się i nie wstawiania obrazków z kwiatkami.
Przypominam - to forum dotyczy rodziny, małżenstwa. Nie jest to zwykłe świeckie forum wzajemnej adoracji.

Tych kwiatków pojawia się coraz więcej - dbajmy o tych, którzy korzystają z modemów i nie mają stałego łącza.

Proszę administratora o usuwanie zbędnych załączników, żeby zachować właściwy charyzmat tej strony. Kwiatki można sobie przesyłać na pw.
Dziękuję - mam nadzieję żew moja prośba zostanie uwzględniona
 
     
Anula
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-20, 21:52   

Elzd - ja próbuję wstawić sobie obrazek MAtki Bozej Trzykroć Przedziwnej . A kwiatki mi się podobają - to w końcu dzieło PAna :) .
 
     
weronika
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-21, 06:47   

Mnie też kwiatki się podobają,i usuwanie,lub nie wstawianie ich wydaje mi się śmieszne.
Elzd1,nie rozumiem Ciebie,nie rozumiem,że dla Ciebie wstawianie czegoś naprawdę fajnego,może się kojarzyć z zaśmiecaniem forum :shock: ,ostatnio coś przesadzasz
W innym temacie miałaś pretensje o nie reklamowanie książek,teraz o nie wstawianie obrazków,śmieszna jesteś,gdybym potrafiła to wstawiałabym co chwilę jakiegoś kwiatka,tylko tak ,jak Anuli,nie wychodzi mi.Jak się nauczę,to będę wstawiać,bo mnie się to podoba,nie uważam tego za zaśmiecanie,śmieszne ostatnio te twoje prośby.
 
     
Elik
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-21, 07:44   

Mnie też kwiatuszki i inne obrazki się podobają, są fajne, ale elzd1 ma trochę racji, ponieważ gdy bedzie ich więcej osoby, które maja wolne łącza (modem np)moga mieć problem z otwieraniem szybkim stron.
 
     
elzd1
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-21, 16:36   

A czy pomyślałyście jak to będzie : każdy wstawi kwiatek do postu, ktoś wstawi jakiś plik z nagraniem, ktoś inny jeszcze kilkaset stron z książki - przecież to wszystko jest bardzo pożyteczne, prawda?
Ale to forum nie powstało w celach towarzyskich, ma określony cel i ograniczoną POJEMNOŚĆ, już raz zmienaliśmy serwer, bo poprzedni okazał się zbyt mało pojemny.
Kwiatki do wazonu - niech nam pięknie pachną.

Może i czepiam się. Ale pamiętam z innego forum: temat zawierał kilkadziesiąt odpowiedzi, z tego, jak się okazało - wiekszość to były prośby: mnie też wyślij, ja też proszę...
Od tego jest pw i poczta.
 
     
weronika
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-21, 16:45   

Elzd1 napisała;

Ale to forum nie powstało w celach towarzyskich, ma określony cel

Dokładnie ma określony cel,pomoc i jeszcze raz pomoc,kwiatki to nic złego,może za chwilę powiesz,że mamy ograniczać swoje posty.Uważam,że kwiatki są dużo pożyteczniejsze,od waszych wcześniejszych przepychanek, które też powinny być załatwiane przez pw,lub pocztę.
 
     
elzd1
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-21, 17:01   

Mnie też kwiatki się podobają. Ale nie tutaj tylko w wazonie.

Wiesz, ja rozumiem okolicznościowe obrazki, ale nie przesadzajmy - kwiatuszki na pw, bardzo proszę.
 
     
Anula
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-21, 17:16   

Kurczę ,
Elu nie wszyscy wstawiają kwiatki i nie wszyscy mają taki zamiar . Mirela pewnie chce pokazać zdołowanym , zatraconym w beznadzieii cząstkę piękna jakie jest na ziemi . Moze niektórym pomoze to dojrzeć coś wyjatkowego ??

rozumiem , jeśli kwiatków zrobi się zbyt dużo ale raz na jakiś czas to chyba nie jest zaśmiecanie .

Nie dajmy się zwariować :mrgreen:
 
     
kasia
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-21, 17:36   

Nie chodziło chyba dosłownie o to, żeby "nie zaśmiecać", bo to co umieszczamy na forum, pragniemy, żeby służyło innym - kwiatki są piękne :-D Zapytać należy specjalistę myślę na ile możemy sobi pozwolić na "wlepki"
 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-21, 18:36   

A Aniołki i kłoski moga być? :-D Zawsze byłam trochę dziecinna.
 
     
weronika
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-21, 19:29   

Elzd1 tu nikt z kwiatkami nie przesadza,za to była przesada czegoś innego,przesada przepychanek,kłótni itd.Nie będę już więcej dyskutować na ten temat.Jak będę chciała wkleić kwiatka,to wkleję,będę chciała wkleić coś innego,też wkleję,bo mi się to podoba i tyle,tyle na ten temat.
 
     
Ada
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-21, 22:37   

Miałam coś napisać ale przez grzeczność nie napisze.
 
     
lodzia
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-31, 12:20   

A taką głupia dyskusją (która na prawdę do niczego nie prowadzi) to forum nie zaśmiecamy?
 
     
Mirela
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-31, 21:47   

Temat wklejanek ze względów technicznych pozostawiam informatykowi.
Jeśli problem jest "globalny" to zapewne da mi znać. A najlepiej będzie jeśli sama zapytam...

Pozdrawiam serdecznie i przepraszam ,że dopiero teraz zauwazyłam ten problem... Nie zawsze zdolna jestem wszystko przeczytać.
Spokojnej nocy;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 8