Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
świadectwo rota !
Autor Wiadomość
jaka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-15, 11:30   

Rotek, no przecież wiem już, ale wzruszyłam się, no...
Pamiętasz - będzie jeszcze strasznie, będzie jeszcze pięknie...
Światłości dla was wszystkich. :-D
 
     
lodzia
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-15, 13:20   

Super czytać takie rzeczy... ;))))))
Moze ja też napisze.... ;)
 
     
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-15, 14:54   

Rocie....to ile osób będzie na tych wakacjach ?? LECĄ ŁZY SZCZĘCIA...niech lecą !! Niech Bóg Was prowadzi !! Całuję Was oboje czule i namiętnie !!!!!!!!!!!! ( to podtekst seksualny)...hahahahahhahah EL.
 
     
Anula
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-15, 15:47   

Rocik - milion uśmieszków dla Was . :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ty wiesz ze nigdy w takie zakończenie nie zwątpiłam :)) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
     
CA
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-15, 17:48   

No i ja lezkę wzruszenia uśmiechem radości osuszam :mrgreen:
Trwac by wytrwac, wytrwac by trwac... Z miłości dla Miłości...
Powodzenia Rot

Pozdrawiam CA
 
     
weronika
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-15, 18:36   

Po czterech dniach nieobecności......myślałam,że już nic nie przeczytam ciekawego(bo co jakąś stronę otworzę...............to spór,przegadywanie,wyjaśnianie,aż się czytać tego nie chce,aż niechęć bierze górę),a tu takie piękne świadectwo,hurraaaaaaaaaa,jak się cieszę,bóg jest na prawdę wielki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
     
elzd1
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-15, 19:18   

Rocie.
Jestem szczęśliwa. Gratuluję.
I życzę wytrwałości.
Oby więcej takich świadectw.
 
     
ela.s
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-15, 19:18   Gratulacje

Rot, bardzo się cieszę i życzę Tobie i żonie dużo wytrwałości w odbudowie wzajemnych relacji i odnalezienia bliskości i miłości. Takie świadectwa naprawdę niosą nadzieję, tym którzy piszą na forum, ale także i tym którzy tylko je czytają (tak jak ja).

Elżbieta
 
     
wito
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-15, 20:16   

jestem szczęśliwy, że rozpoczęliście drogę która prowadzi ku pojednaniu.
 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-15, 20:44   

Rocie, jestem zachwycona. To cudowne, że stało się jak się stało. Teraz już może być tylko lepiej. To świetnie, że coś zaczyna się układać. Brawo!!!
 
     
Maria Anna
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-16, 05:14   

POWODZENIA ROCIE!
 
     
agata96
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-16, 07:47   

Po raz pierwszy czytając forum łzy same poleciały. Gratuluję, życzę dużo, dużo powodzenia i wytrwałości.
 
     
rot
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-16, 08:26   

Dziękuję Wam wszystkim za życzenia i gratulacje. Teraz chyba dopiero wiem ile tak naprawdę pracy przed nami, aby nasz związek uzdrowić i odbudować... cieszę się również, że paru osobom poprawiłem humor ;-) . Mogę chyba zapewnić tu i teraz, że nie zrezygnuję... kiedyś musi nastąpić przełom. Dziękuję :->
 
     
Ada
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-16, 08:31   

Gratuluje i życzę powodzenia

Ada
 
     
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-16, 15:37   

No , Rocie humor nam poprawiłeś...ale ile napsułeś !! Och jaki wściekły byłeś jak nie wychodziło !! ie trzeba było prosić, żebyś się wyluzował, uspokoił ! Ale jaka radośc wielka, jak dałeś sie przekonać....i dalej walczyłeś !! Oj Kochany Rotek !! EL.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 9