Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: administrator
2007-05-10, 11:47
Odchodzę...
Autor Wiadomość
ania z belgii
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-10, 11:15   

Kochani,
Dziękuję za privy. Nie odchodzę zupełnie z forum. Będę z Wami i dla Was, tak jak obiecałam.

Andrzej.
Uważam, że mam prawo poinformować forumowiczów o decyzji i zmanie koloru. Wyjaśnić przyczyny i to nie jest komentowanie czegokolwiek, tylko zwykłe wyjaśnienie. Informacja.

Przykro mi, że post Oli został usunięty, tym bardziej, że nie był komentarzem skierowanym do moderatora. [Nikt mnie informował o żadnym usuwaniu postów Oli, nic mi o tym nie wiadomo, nikt nie pisał w tej sprawie do mnie na priva, po co to jątrzenie na otwartym forum - admin]
Andrzej, nie tędy droga. W Imię Trójcy Przenajświętszej...

a.
[Żeby nie było pokusy ciągnięcia dyskusji, zamykam temat, jeszcze raz proszę wszystkich o zachowanie spokoju i cierpliwość, w tym tygodniu, mam nadzieję, podam obszerne wyjaśnienie - admin]

[Istnieje coś takiego jak chrzescijańska zasada mówienia sobie prawdy najpierw w 4 oczy!, a potem ew. wychodzenie ze sprawą na szersze forum - admin]
Ostatnio zmieniony przez administrator 2007-05-10, 11:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 11