Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
RELACJA ZE SPOTKANIA W GóRCE KLASZTORNEJ
Autor Wiadomość
Tadeusz
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-24, 09:48   RELACJA ZE SPOTKANIA W GóRCE KLASZTORNEJ

Relacja ze spotkania

Zaczęło sie od Mszy św. o 18 w sanktuarium Maryjnym w Górce Klasztornej.
Po Mszy św. spotkaliśmy sie przed domem pielgrzyma i cóż to było za zdziwienie jak pierwszy raz się zobaczyliśmy (To Ty ! A to Ty !? No inaczej sobie Ciebie wyobrażałem.) Po rozlokowaniu się w domu pielgrzyma spotkaliśmy się na kolacji (i zaczęły sie gorące rozmowy ). Wieczorem w przepięknej sali wysłuchaliśmy wykładu P. Guzewicza, który już jest do ściągnięcia. P. Guzewicz, który był z nami do 24 w nocy już obiecał, że na jesieni dalej rozwinie ten temat. Po wykładzie większość przeniosła się do barku, gdzie przy kawie i herbacie do późnego rana prowadzili dyskusje.
Rano w sobotę po śniadaniu wysłuchaliśmy Andrzeja, który rozwinął temat „Czy wolno zgodzić się katolikowi na rozwód?”.
Po godzinie 11 dotarł do nas ks. Sławek i odprawił nam Mszę św. Z przepięknym kazaniem dla nas.
Po Mszy św. zjedliśmy pyszny obiadek, i przygotowania do adoracji.
Kto nie był niech żałuje, przecudowna adoracja z specjalnym błogosławieństwem takim jak w Lurd.
I wiecie że już mam chyba 2 małe cudy w naszej wspólnocie!
Przy pięknej pogodzie trochę spacerów, potem Droga Krzyżowa.
Wieczorem wspólna modlitwa i rozmowy, rozmowy i dyskusje.
Ania (Rosa) podzieliła sie z nami refleksjami na temat różnic między samotnością a osamotnieniem.
A w nocy dzięki Jurkowi mogliśmy skorzystać z modlitwy wstawienniczej z nałożeniem rąk. W niedzielę rano byliśmy na Mszy św. i zjedliśmy wspólne śniadanie. Później Ania (Rosa) przedstawiła refleksje na temat rodziny w oparciu o ikonę Świętej Rodziny. Obraz ten towarzyszy nam na każdym spotkaniu. Na końcu pożegnaliśmy się radośnie, ale już tęskniąc za sobą i następnym spotkaniem.

Będzie trochę o spotkaniu na głównej stronie www.sychar.alleluja.pl i www.kryzys.org, ale materiały jeszcze są w przygotowaniu.
Ostatnio zmieniony przez administrator 2007-04-24, 10:34, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Elik
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-24, 16:02   

Zapomniałeś dodać Tadeuszu, a może nie zapomniałeś, a czekasz aż Ktoś dopowie :mrgreen: że miedzy innymi tradycjnie odmawialiśmy różaniec o 24. :-)
 
     
Andrzej 
Mąż jednej żony


Imię małżonka/i: Kama
Wiek: 30
Dołączył: 22 Mar 2006
Posty: 341
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-05-04, 08:39   Cuda się zdarzają tym co zawierzają i trwają :)

Na spotkaniu rekolekcyjnym w Górce Klasztornej każdy z uczestników tego spotkania otrzymał książkę siostry Briege McKenna OSC "Moc sakramentów". Jest w tej książce w rozdziale poświęconym sakramentowi małżeństwa opisane świadectwo uzdrowienia małżeństwa prezesa właściciela dużej firmy, który codziennie przystępował do Komunii świętej. Stan jego małżeństwa był tragiczny, jakby wielu powiedziało - "beznadziejny"...
Po spotkaniu pozostało kilka egzemplarzy. Kto chciałby otrzymać gratis tę książkę to proszę o zgłoszenia. Mam do wysłania 10 sztuk.
_________________
"Módl się tak, jakby wszystko zależało od Boga, a działaj, jakby wszystko zależało tylko od ciebie" (Święty Ignacy Loyola)
„Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia” (List św. Pawła do Filipian 4:13)
„I nie uczynił tam wielu cudów z powodu ich niewiary” (Ew. Mateusza 13:58)
www.separacja.org ::: www.sychar.mobi ::: www.modlitwa.info
 
 
     
Ada
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-04, 11:26   

Jeżeli jeszcze nie spóźniłam się to bardzo proszę o tą książkę.
Ada
 
     
kasia
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-04, 11:41   

ja też poproszę, jeśli jeszcze dostępna :->
 
     
_zosia_
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-04, 13:15   

I ja rowniez
 
     
weronika
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-07, 06:10   

ja również,jeżeli mogę
 
     
Anula
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-07, 06:39   

Andrzeju
Ja również z chęcią zapoznam się z tą książka :) . Poproszę . Adres na priv.
 
     
Ada
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-26, 21:33   

Andrzeju

dziękuję za książkę i za niespodziankę.

Pozdrawiam cieplutko

Ada
 
     
_zosia_
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-29, 06:19   

Ja r owniez dziekuje
 
     
weronika
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-29, 06:54   

Ja również dziękuję
 
     
Mirela
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-02, 20:00   

Serdecznie dziękuję za kartkę z życzeniami :mrgreen: , jest mi aś ,aś :mrgreen:

Pozdrawiam serdecznie i całusy dla małych sycharków:)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 10