Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Tygodniowa modlitwa za konkretną osobę
Autor Wiadomość
Anula
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-19, 14:50   

Kochani , Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego męża . O uwolnienie spod wpływu złego ducha .O siłę w wytrwaniu w decyzji o powrocie do nas oraz o jak najszybsze pozamykanie jego spraw , które stoją miedzy nami . Slowem o jego powrót do mnie i do dzieci . Bóg zapłać .
 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-21, 07:50   

Ja również błagam o modlitwę - czuję w tej chwili, że tracę sens życia. Opadam z sił, nie daję już rady. Pomóżcie!
 
     
Agnieszka2
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-22, 08:16   

Kochani. W piątek wyruszyłam w osobistą pielgrzymkę do Częstochowy i Łagiewnik. Dziecko zostawiłam tatusiowi, wsiadłam w pociąg i pojechałam. Modliłam się we własnych intencjach i za Was wszystkich. Głęboko wierzę, że Bóg Miłościwy mnie wysłucha, jesli to będzie zgodne z jego wolą. Wróciłam naładowana pozytywną energią i głęboką wiarą, że wszystko ma sens. Nie ustawajcie w modlitwie, a Bóg nie pozostanie wobec was obojętny.
ps. Jak wracałam wczoraj z Krakowa mój mąż wyjechał po mnie na dworzec :-) . I nawet się uśmiechnął :mrgreen: A przed wyjazdem było koszmarnie
 
     
Anula
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-22, 08:36   

Moje drogie , modlę się codziennie za nas . Nie przestaję być "natrętna" w swoich prośbach . Wierzę że Jezus prowadzi nas do zwycięstwa . Trudną bo sklalistą droga raniącą stopy ale nagroda za dojście do celu będzie nie byle jaka ! Miłosć .
 
     
Anula
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-22, 10:01   

I bardzo prosze , módlcie się za mojego męża bo popadł w wątpliwości . Zły atakuje . Zwyciężmy go nasza modlitwa . Chrystus zwycięzcą !
 
     
Małgosia
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-22, 12:23   

Przypominam, że modlimy się za Annie, czyli Anulę.
Do listy oczekujących dopisuję jeszcze, po Eryku, Joasię z naszej wspólnoty, która dawno już prosiła mnie o ustawienie w kolejce.
 
     
Anula
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-25, 07:02   

Kochani Bóg Zapłać za modlitwę w mojej intencji . Pozostaję z Wami .
 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-26, 21:24   

Kochani - niedawno wróciłam z Mszy o uzdrowienie. Modliłam się za nas tu wszystkich. Bóg zwycięży.
 
     
Anula
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-30, 13:29   

ja tylko przypominam że jeszcze modlimy się za Malwinę . Malgosiu gdzie jesteś ?
 
     
Anula
[Usunięty]

Wysłany: 2006-06-01, 12:59   

od dziś wg wcześniej ustalonego przez Małgosię porządku zaczynamy się modlić za Tomka . Tomku , przypomnij swoją intencję .
 
     
Małgosia
[Usunięty]

Wysłany: 2006-06-02, 14:11   

Jestem Anula, właśnie chciałam wpisac intencje i widzę, że pamietałaś o tym. Dziekuję. Ja ostatnio jestem tak zakrecona w pracy i mam tak wielkie klopoty w domu (z mężem), że nie nadążam. Ale postaram sie poprawić. Modle sie z Wami za Tomka.
Pozdrawiam
 
     
Monika
[Usunięty]

Wysłany: 2006-06-07, 09:50   

Jestem nową czytelniczką tego forum , ale niezwykle podoba mi się pomysł modlitwy za osoby potrzebujące wsparcia. Proszę o modlitwę za moje małżeństwo, za nawrócenie mojego męża i cierpliwość dla mnie w niesieniu tego krzyża jakim jest życie dzień w dzień u boku trudnego bo niewierzącego człowieka.
 
     
Małgosia
[Usunięty]

Wysłany: 2006-06-07, 11:12   

OK Moniko, wpisuję Cię.
Oto aktualna lista
od jutra - Ula
wanboma
Zosia
Madzia3007
Eryk
Joasia
Monika
Pozdrowionka dla wszystkich modlących się z nami
Małgosia
 
     
Małgosia
[Usunięty]

Wysłany: 2006-06-08, 12:53   

Od dzisiaj modlimy sie za Ulę.
Tak napisała o swoich intencjach:
Chciałabym prosić o modlitwę w intencji powrotu męża do mnie i do naszej córki oraz o nawrócenie go bo bardzo oddalił się od Boga. Ma inną kobietę i chce z nią zamieszkać a ja nie potrafię do niego dotrzeć. Boże miej go w swojej opiece.
Pozdrawiam i liczę na Waszą pamięć!
 
     
Małgosia
[Usunięty]

Wysłany: 2006-06-14, 13:58   

Jutro nie będę miała dostępu do komputera, więc już dziś przypominam - dziś jeszcze za Ulę, od jutra za Wanbomę
Jej intencja:
o miłość mego męża, jego nawrócenie i powrót do mnie i córeczki
Pozdrawiam wszystkich
Małgosia
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 8