Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
DŁUGI, KREDYTY, BANKI
Autor Wiadomość
Tadeusz
[Usunięty]

Wysłany: 2006-06-01, 09:14   DŁUGI, KREDYTY, BANKI

Wielu z nas przeżywa kryzysy z powodu braku pieniędzy. Z powodu jakiegoś kredytu, którego trzeba spłacać, co miesiąc cierpi cała rodzina. I mam pytanie jak sobie radzić w takich sytuacjach ? Ja osobiście parę lat temu dostałem kartę kredytową Citi banku i teraz żałuję. I chcę jak najszybciej oddać pieniądze oraz kartę kredytową gdyż, co miesiąc ucieka mi parę set złotych. I tak myślę o innym banku, aby wziąć kredyt w innym banku i spłacić kartę Citi może będzie lepiej. Napiszcie, jakie macie doświadczenie w tej kwestii.

Pozdrawiam
 
     
Anula
[Usunięty]

Wysłany: 2006-06-01, 09:23   

Mój mąż popadł w pułapkę podobnej karty i kredytu zaciagniętego na samochód , który w niedługim czasie rozbił . Teraz cała ta sytuacja kręci się wokół pieniędzy - on chce sam spłacić swoje długi . jA SPŁACAM PRALKĘ I INNY KREDYT KTÓRY ZACIĄGNĘŁAM JESZCZE GDY BYLISMY RAZEM A BRAKOWAŁO MI PIENIEDZY . gŁOWNIE Z TEGO POWODU ŻE MÓJ PRACODAWCA NIE WYPŁACAŁ WYNAGRODZENIA NA CZAS, CZĘSTO Z OPÓŹNIENIEM MIESIĘCZNYM . Pieniadze to jedna z najwiękzych pułapek szatana . Spłacać kredyt kredytem to też pułapka i raczej nie najlepsze rozwiązanie .
 
     
Anula
[Usunięty]

Wysłany: 2006-06-01, 09:27   

Ledwo sobie radzę , ciągle gonią mnie tyerminy i telefony z banku . Ponadto mam wysokie koszty utrzymania naszego mieszkania i tak naprawdę nie daję sobie rady . Nie starcza mi od wypłaty do wypłaty . Bieda . Ale w kryzysowych sytuacjach Sw. Juda Tadeusz rozwiazuje moje problemy . To pomaga mi nabrać sił w tej materii na następne trudne chwile .
 
     
Agnieszka2
[Usunięty]

Wysłany: 2006-06-01, 13:44   

Spłacać kredyt kredytem można i trzeba, jesli ten nowy kredyt jest korzystniejszy i opłaty za jego rozpatrzenie nie zjedzą korzyści np. z niższego oprocentowania. Sporo banków oferuje np. kredyt konsolidacyjny tj. jeden kredyt na spłatę kilku zaciągniętych kredytów. Ja np. biore teraz kredyt refinansowany na spłatę kredytu mieszkaniowego w innym banku, bo oprocentowanie będę miała prawie o połowe niższe. Najlepiej udac się do takiego np. open finance, expandera lub innego doradcy finansowego, który za darmo dobierze najkorzystniejsza ofertę lub znajdzie jakąś promocję np. kredyt bez opłaty za rozpatrzenie wniosku lub opłaty wstępnej
 
     
Xev
[Usunięty]

Wysłany: 2006-06-02, 10:50   

Tez kiedys mialam klopot z karta kredytowa. Moj maz tez mial klopot z karta kredytowa.
Najlepsza rada to - nigdy nie wyrabiac sobie karty kredytowej.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 8