Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Po kryzysie
Autor Wiadomość
Zosia
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-11, 21:24   Po kryzysie

Aż strach pisać. Boimy się zapeszyć. Ale tak jest. Udało się. Przetrwaliśmy to wszystko razem. Trzymamy się za ręce i jest nam razem cudownie. Jarek mówi, że nawet czasem cieszy się , że to wszystko się wydarzyło bo staliśmy się innymi ludźmi. Dojrzeliśmy, spoważnieliśmy. Teraz jesteśmy prawdziwym małżeństwem, które rozmawia, śmieje się, ma plany. Wspólnie podejmujemy decyzje. Uczymy się siebie od nowa. I to jest piękne. Odkrywanie. Poznawanie.
Staramy się czerpać mądrość z przeszłości , ale nie uzależniamy wszystkiego od niej.

Jarek mi wybaczył, pewnie nie zapomni, no bo tego nie da się zapomnieć. Ja powoli też widzę, że sobie wybaczam. Są chwile gdy się czuję bardzo dobrze sama z sobą. Widzę zmiany w Jareczku. Jest czuły, delikatny, dbający o nas, o mnie, wrażliwy, widać że się bardzo stara nadrobić stracony czas.

Zosia nareszcie jest partnerem. Nauczyła się dawać a nie tylko brać. Patrzy na życie realnie a nie jedynie przez pryzmat swoich zachcianek i własnego interesu. To co robi dla nas, dla dzieci, dla mnie, dla domu nareszcie robi z sercem. Zaczęła dostrzegać wokół siebie ludzi. Rozumieć ich odmienność. Pozbyła się wielu swoich kompleksów. Jest pewniejsza siebie, emocjonalnie dojrzalsza.

Chwała za to, że w końcu przejrzeliśmy na oczy. Bóg był z nami. Gdyby nie On to bylibyśmy dziś osobno.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom forum. Wasze uwagi, rady były dla nas niezwykle cenne i dodawały nam sił by wierzyć i cierpliwie trwać. Modlimy sie za was wszystkich.

Dzisiaj zmieniamy opisy w naszych profilach na "po kryzysie"

pozdrawiamy

Zosia i Jarek
 
     
Elik
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-11, 22:28   

Cieszę sie razem z Wami, z każdym komu sie udaje :-D
 
     
Jo-anka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-11, 22:51   

i ja sie ciesze!!Chwała Panu
 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-12, 05:20   

Zosiu i Jarku, ja też się bardzo cieszę. Niech Bóg Wam błogosławi!!!
 
     
weronika
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-12, 05:39   

I ja się cieszę i to bardzo,uwielbiam czytać takie świadectwa,bo właśnie takie słowa dają człowiekowi nadzieję,dziękuję,i pozdrawiam.
 
     
sylica
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-12, 06:34   

Gratuluje :). Cieszę się Waszym szczęściem ale nie ukrywam , że aż mi się zatęskniło żeby takie świadectwo o moim małżeństwie tu zamieścić... , niestety na razie nic na to nie wskazuje wręcz przeciwnie.
Każde świadectwo przesyłam mężowi , pomimo że on to olewa może jakiś skrawek zostanie na dnie jego serca i kiedyś zaprocentuje.

Pozdrawiam
Sylwia
 
     
roki
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-12, 07:05   

Gratulacje. Bardzo sie cieszę, że przetrwaliście to wszystko. Mam nadzieje ze kiedyś i ja będę mógł zmienić swój opis na "po kryzysie" ale do tego jeszcze długa droga. Naprawdę szczerze was podziwiam. Roki



Ps. Nadal nie mam żadnych informacji od Ciebie Zosiu kiedyś próbowałem sie z Tobą skontaktować przez prv ale Ty nie mogłaś mi odpisać a z innymi forumowiczami tą droga bez problemu sie porozumiewam.
 
     
Anula
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-12, 07:37   

Ja również dołaczam do gratulacji . Chwala PAnu !!!!
 
     
Mąż Zosi
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-12, 08:01   

Roki
otrzymałem twoją wiadomość na priva. Nie mogę ci niestety odpowiedzieć. Podobnie jak u Zosi pojawia się komunikat że masz wyłączone prywatne wiadomości.

Może Admin może coś z tym zrobić.

Jeżeli chcesz to prześlij mi na priva swój prywatny adres meilowy. Odpowiemy z Zosią na pewno.

Dziękujemy wszystkim za gratulacje. Modlimy się by każdy z nas mógł dać takie świadectwo jak nasze.

pozdrawiam
Jarek :lol:
 
     
amelka00
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-12, 08:54   

Och Zosiu jak miło . Cieszę się Twoim szczęściem .
 
     
yvette
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-12, 09:01   

witam
chciałam zaświaadzyc o cudzie którego doświadczyłam.Modliłam sie bardzo żeby mój mąż sie opamiętał i nie niszczył naszego życia dla firmyi awansu. Awans stracił i nie jedzie za granice jest tak rozczarowny że odchodzi z firmy. Nie zmienia co prawda to wiele w naszej sytuacji bowiem dalej jesteśmy w separacji ale widzę tu tak wyrażne Boże działanie żebrak mi słów.
 
     
Ann3
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-12, 10:43   

Chwała Bogu !!!!! Gratuluję !!!!! Cieszę się bardzo !!!!!!!! Piękne świadectwo !!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
 
     
carrie
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-12, 11:25   

Zosiu i Jarku, gratuluję!!!!!!!! :-D
Pięknie piszecie o swojej miłości.Widać, że się bardzo szanujecie. Zazdroszczę ( ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu ;-) ).
Mam nadzieję, że Wasze posty będą już zawsze pełne radości.
Napisałam przed chwilką post o sytuacji Kotelii, wiem, że sytuacja sutyacji nie równa, ale po tym co u Was na Świadectwie przeczytałam, może faktycznie warto?.

Życzę Powodzenia. Pozdrawiam serdecznie. i jeszcze raz GRATULUJĘ!!!!
super się czyta takie tematy.
 
     
Agnieszka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-12, 15:28   

Zosiu i Jarku , ogromnie się cieszę Waszym szczęściem, łza się ciśnie do oka jak pięknie mówicie o sobie, o Waszej miłości, ba ,o Waszych przewinach. Kibicuję Wam . Chwała Panu!
 
     
Mirela
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-12, 19:36   Re: Po kryzysie

Chwała za to, że w końcu przejrzeliśmy na oczy. Bóg był z nami. Gdyby nie On to bylibyśmy dziś osobno.



I kolejny raz mam okazję oglądąć dzieła Boże:)
Cieszę się całym sercem :)
Niech Pan Bóg Wam błogosławi:)

Dzielcie się z nami dalszymi doświadczeniami :)
Pozdrawiam serdecznie
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 8