Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Życzenia Wielkanocne !
Autor Wiadomość
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-06, 09:05   Życzenia Wielkanocne !

Niech umierający dzisiaj Jezuz zabierze ze sobą wszystkie nasze cierpienia ! Oddając mu nasz bol, pomóżmy nieść krzyż ! Z Nim u boku będzie łatwiej , a i Jemu ....nie będzie tak samotny !
Niech Jego upadki pod krzyżem bedą naszymi upadkami, a Jego podnoszenie sie z upadku, naszym podnoszeniem !
Niech Zmartwychwstanie Jezusa będzie początkiem naszego nowego , lepszego życia !!
Wszystkim życzę dużo ciszy, spokoju w sercu ! Wasza EL.
 
     
Annia
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-06, 11:31   

Ja również życzę Wam, aby w sercach Waszych i Waszych małżonków zmartwychwstała ta miłość, która Was połączyła. Aby wszechmogący Bóg mocą Swojej miłości podniósł upadłych , pocieszył cierpiących a wszystkich doprowadził do pokoju radości zmartwychwstania i zwyciestwa nad siłami zła
 
     
Anula
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-06, 12:28   

I ja dołączam do życzeń : wszelkich potrzebnych każdemu z Was, drodzy Forumowicze łask bożych , stałej łącznosci ze Zmartwychwstałym Jezusem i Jego blasku na Waszych twarzach i w Waszym życiu .
 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-06, 12:36   

No i jeszcze ja - przede wszystkim spokojnych Świąt i wielu łask Zmartwychwstałego Pana.
 
     
CA
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-06, 14:09   

Pisanki, kraszanki, mazurki, zajączki, biały obrus, kolorowe kwiaty, uśmiechy nieśmiałe i bardziej wesołe,
święconka. rezorekcje, lany poniedziałek
Podarujmy dzieciom radośc, sobie zmartwychwstanie, Bogu Fiat

POzdrawiam CA
 
     
Mirela
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-06, 16:13   

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy życzę Wam kochani wypicia każdej kropli która uczy Miłości , bo tylko tak możemy rozchylić serca jak kwiaty kielichy i radośnie oraz w pełni przeżywać Alleluja !!! Chwała Panu.!!!
Niech Bóg nam Wszystkim Błogosławi!!!!
RADOSNEGO Z SERCA ALLELUJA :)!!!


EucharystiaR2.jpg
Plik ściągnięto 4383 raz(y) 16,53 KB

 
     
Grażynka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-06, 17:10   

I ode mnie najlepsze życzenia i uściski dla wszystkich :-)
 
     
Grzechu
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-07, 13:50   PUSTY GRÓB!

Gdyby Chrystus nie zmartwychwstał próżna byłaby nasza wiara... - ale jednak ten pusty grób i KRZYŻ na wgórzu sa dla nas NADZIEJĄ... że cierpienie ma sens, że przemienia się w RADOŚĆ - PANIE przymnóż nam wiary... Wszystkim zamyslonym nad swoją drogą - nierzadko krzyżową - składam najserdeczniejsze zyczenia - WIARY NADZIEI i MIŁOŚCI - Miłość zwycięzyła śmierć a zatem wszystko pokona, wszystko przetrzyma, niech Wam Dobry Bóg błogosławi, niech bedzie dla Was siłą i mocą.
 
     
Grażynka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-07, 14:05   

moja święconka

swieconka.jpg
Plik ściągnięto 4333 raz(y) 32,26 KB

 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-07, 15:30   

No piękna święconeczka, Grażynko. Ale i moja była niczego sobie...
 
     
Anakonda
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-07, 15:51   

Nadziei mimo wszystkich kłód , które życie rzuca pod nogi, miłości upartej, cierpliwej i nie szukającej swego, radości wszechogarniającej , siły i mądrości płynącej z Tajemnicy Zmartwychwstania , pełnych pokoju i spokoju Swiąt życzę Wam wszystkim najserdeczniej :-)
 
     
bajka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-07, 17:12   

Wszystkim Sycharowiczom,
wszystkiego co najlepsze
- z okazji Świąt Wielkiej Nocy -
życzy Bajka.
 
     
Jo-anka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-08, 13:49   

I ja dołączam do zyczeń- pokoju i spokoju oraz duzo mądrości
asia
 
     
elzd1
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-09, 14:30   

Ja również - spóźnione ale bardzo szczere życzenia dla wszystkich.
 
     
weronika
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-10, 07:34   

Ja również spóźnione,ale prosto z serca płynące...........późno wieczorem wróciłam wczoraj,byliśmy całą rodzinką na działce,odprawiałam tam między innymi urodziny mojego syna.........męża nie było,ale za to była jego mama,jego siostra z mężem,no i moi rodzice i siostra,święta spędzone mile,i z uśmiechem,pozdrawiam.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 12