Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
SPOTKANIE WSPóLNOTY SYCHAR- GóRKA KLASZTORNA 2007
Autor Wiadomość
Anula
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-12, 09:49   

Tadeuszu
Na początku pisałeś o szczegółach programowych tego spotkania . Czy już sa jakieś ustalenia ?

[ Dodano: 2007-03-12, 10:50 ]
Pytam bo chciałabym wiedzieć czy mozna na przykład przyjechać z dzieckiem ?
 
     
Tadeusz
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-16, 21:33   

Na dzień dzisiejszy mamy ustalony program co do piątku i na pewno będzie wykład Pana Mieczysława Guzewicza.

Co do soboty to to jeszcze ustalamy.

Przyjeżdżamy z dziećmi, w tej chwili prowadzę rozmowy z harcerzami którzy by zajęli się w czasie naszych spotkań naszymi pociechami.

Na miejscu mamy do dyspozycji wspaniały dom pielgrzyma z ogromnym strychem- salą na wykłady i zabawy (Jest tam nawet mały barek ! - noc na pewno nie przespana ) :-D
Myślę że wreszcie będziemy mogli się znowu spotkać i przede wszystkim pogadać, wygadać itp.
Miejsce naprawdę wymarzone dla nas !
 
     
Marcin108
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-19, 13:08   

Jedzie ktoś z Łodzi lub okolic? Może dałoby sie z kimś zabrać albo jakaś grupą pojechać.
 
     
Tadeusz
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-24, 09:11   

Mapka dojazdu jest tutaj - http://www.gorkaklasztorn...g.pl/dojazd.htm

Najlepiej dojechać samochodem, ale można pociągiem do miejscowości Osiek i dalej zabrać się z nami.
Proponuję starym zwyczajem umawiać się na forum i jechać w parę osób jednym samochodem.

Pozdrawiam
 
     
ania z belgii
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-25, 21:06   

Niestety nie dam rady przyjechać. Za dużo spraw się nawarstwiło. Muszę być w Polsce nieco później i niestety nie będę mogła wziąć aż tyle urlopu.
będę pamiętać o Was w modlitwie
a.
 
     
elzd1
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-26, 14:55   

Aniu, to bardzo przykra wiadomość.
Jakoś nie mogę wyobrazić sobie, że Ciebie nie będzie - jesteś filarem i opoką tej grupy.
Bardzo szkoda, że tak się sprawy potoczyły.
 
     
Tadeusz
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-02, 19:13   

Kochani zbliża się już czas naszego spotkania w Górce Klasztornej w dniach 20,21,22 kwietnia 2007.

Musimy uściślić ile osób będzie, i dlatego proszę i szybką decyzję i potwierdzenia przybycia na spotkanie.


Pozdrawiam ;-)
Ostatnio zmieniony przez Tadeusz 2007-04-22, 14:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Ewcia
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-03, 07:13   

Witaj !!!
Chciałam zapytać co to za spotkanie (na jaki temat, czego dotyczy) w Górce Klasztornej w dniach 20,21,22 kwietnia 2007 ?

[ Dodano: 2007-04-03, 07:31 ]
już poczytałam sobie troszeczkę :-) i mniej więcej wiem. Proszę mi powiedzieć, czy koszt 70 zł od osoby jest za dzień czy za cały pobyt ? Co trzeba zabrać ze sobą na to spotkanie (oprócz przyborów toaletowych) czy np. śpiwór itp. ?
 
     
Tadeusz
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-03, 19:51   

Przedstawiam program spotkania:
PIĄTEK
Przyjazd na mszę
18.00 Msza św
19.00 kolacja
20.30 Spotkanie i wykład Mieczysława Guzewicza
23.00 Wspólna modlitwa
23.30 rozmowy nocne

SOBOTA
8.00 Śniadanie
9.00- 13.00 Panel warsztatowo-dyskusyjny – przerwa na kawę
13.00 – Obiad
14.00 – 16.00 Panel warsztatowo-dyskusyjny
18.OO Msza Święta
19.00 Kolacja
21.00 Apel Jasnogórski .
21.30 ognisko, gitara, ....
00.00 Różaniec
I Cd ogniska…

NIEDZIELA
8.00 Śniadanie
9.00 Msza Święta z uroczystym błogosławieństwem
Kawa/ciastko i wyjazd :-D
 
     
elzd1
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-04, 19:25   

Tadeusz, a czy można dowiedzieć się, jaki będzie temat tego zlotu? O czym będą wykłady i warsztaty? Czy jest to przygotowane i przez kogo?

Za mało informacji - właściwie zero informacji - nie zachęca to mnie do wzięcia udziału w tak tajemniczym zlocie.

Czy możesz odpowiedzieć na moje zapytania?
 
     
bajka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-04, 19:47   

właśnie... mnie też interesuje tematyka paneli dyskusyjnych i tytuł wykładu pana Guzewicza... no bo nie wiem...
 
     
Tadeusz
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-04, 22:04   

Elzd1 i Bajka pyta, o czym będą wykłady i warsztaty?
Tematy są w trakcie uzgadniania z ks. prof. Roman Foryckim.
Na rekolekcjach ks. prof. Roman Foryckim. poruszył bardzo ważne dla naszej wspólnoty problemy i na spotkaniu będziemy je omawiać.
Szczegóły zna dokładniej Andrzej
Staram się zaprosić jeszcze parę osób, ale po świętach będę mieć dokładne informacje.

Pozdrawiam
 
     
bajka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-05, 18:51   

w taki razie Tadeuszu - czekamy na tematy wykładów... :lol:
 
     
Jurek
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-05, 22:52   

Zglaszam sie!
Nie widzialem duzych szans ale postanowilem przelamac sie i pokonac wszystkie przeszkody!
Laduje we czwartek o 20 na lotnisku w Gdansku i bede napewno na spotkaniu!
Narazie nie mam jeszcze pomyslu jak sie tam z lotniska dostane, ale ufam PANU!!!
Tym samym namawiam pozostalych do ufnosci!!! Przeciez w Lesniowie to sam fakt ze spotkalismy sie ("...gdzie 2 lub 3...") sprawil cud i wbrew naszym madrym planom otrzymalismy dar nocnego czuwania ktore bylo bez watpienia kulminacja naszego spotkanie z BOGIEM!!!
Jestem pewien ze potrzeba nam otwartych serc i dobrej woli (i obecnosci oczywiscie) a BOG da nam dokladnie to czego potrzebujemy na naszej drudze...
Przeciez na stronie glownej Sychar jest taka kopalnia wspanialych i fachowych wykladow publikacji i linkow ze deficytow wiedzy czy niedosytu intelektu byc nie moze!
Bedziemy wspolnota i zaprosimy JEZUSA i MARYJE i Oni przyjda z wieloma prezentami dla kazdego z nas!!!
Wyklad m. Guzewicza i jego fachowosc jest poza wszelka dyskusja a i gospodarze miejsca tez maja napewno wiele SKARBOW ktorymi sie z nami moga dzielic!
Tym samym wyrazam nadzieje spotkania Was wszystkich i do zobaczenia!
Jurek z Bonn
 
     
wito
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-10, 14:59   

Będe w Górce.
Jadę w piątek rano
przez Dębicę Mielec Sandomierz Opatów na Warszawę. (2 miejsca wolne)

W Warszawie chcę być około 9 - 10 do córki wdepnąć na godzinke, dwie zostawić u Niej drugą córkę i wyjechać najpóźniej około 12 -13 w kierunku na Toruń Bydgoszcz.
Ilość miejsc - zależy czy ktoś bedzie ze mną jechał do W-wy jeżeli nie to 3.
Powrót też przez Warszawę w niedzielę.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 9