Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Pożegnanie Ojca Świętego...
Autor Wiadomość
Elżbieta
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-01, 17:40   Pożegnanie Ojca Świętego...

Pożegnanie

 
     
pestka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-01, 18:09   

Zastanawiam się, czy jutro nastąpić może jakiś nowy cud przez wstawiennictwo naszego kochanego Ojca Świętego? Może to infantylne, bo on jest dla mnie już świętym, więc o każdej porze, jeśli to zgodne z wolą Bożą, może uprosić potrzebne łaski. Jutro mu zaśpiewamy na specjalnym nabożeństwie w klasztorze wigierskim. Może jakiś cud sycharowy się stanie? Choć jeden? Malutki... u kogokolwiek...
 
     
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-01, 18:20   

Pestko....wątpisz ??? Jutro będzie deszcz cudów !!! Ja to wiem, ja to czuję !!Sama się szukuję na odbiór !Musze być cicha i uważna !jutro specjalny dzień !! EL.
 
     
Mirela
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-01, 18:22   

http://malina2763.wrzuta.pl/audio/l4cTidUeid/barka

[*] [*] [*]

( to ciekawe nawet... jutro urodziny mojego męża... , o niezwykły prezent prosić bedę właśnie JP II)
 
     
pestka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-01, 18:41   

... a u mnie jutro równiutko mija dziesiąty miesiąc odkąd mój mąż oczyścił mi mieszkanie i od tamtej pory go nie słyszałam i nie widziałam. 4 kwietnia zaś minie trzynasty miesiąc jak nie jesteśmy razem...

El. Ty to na prawdę mega optymistka jesteś!
 
     
Elżbieta
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-01, 18:44   

Mirelko... :-)
Padre Nuestro - Barka
 
     
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-01, 20:28   

Pestko, kto nie straci wiary i nadziei otrzyma wszystko o co poprosi !! ja wierzę i pielęgnuje nadzieję w sobie .....i dar juz otrzymałam ! Wielką MIŁOŚĆ mam w sobie ! Wylewa sie z mojego serca i moge sie nią dzielić ...stąd tez mój optymizm i głowa w chmurach!
Pozdrawiam i całuję ! Jutro prosze Ojca Świętego za wszystkim moich Przyjaciół.....proszę o łaski dla tych , którzy o nie proszą z Forum Katolickiego Trudnych Małżeństw-SYCHAR !! EL.
 
     
Elżbieta
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-01, 21:26   

EL. napisał/a:
Jutro prosze Ojca Świętego za wszystkim moich Przyjaciół.....proszę o łaski dla tych , którzy o nie proszą z Forum Katolickiego Trudnych Małżeństw-SYCHAR !! EL.

Również proszę Ojca Świętego o łaski dla Wszystkich "stąd" i "stamtąd". :-)
Już zaczęłam. :-D O siły i zdrowie dla chorych i słabych, dla błądzących i konających,
samotnych i niepocieszonych.
Przez wstawiennictwo Ojca Świętego !
Pozdrawiam...
 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-02, 05:21   

Rocznica śmierci Wielkiego Człowieka.
Ojcze Święty - miej nas w swej opiece. Wstaw się za nami u Pana - Ty możesz. Ty, który zawsze stałeś po stronie małżeństwa i rodziny - ratuj nas. Daj nam siły do dźwigania krzyża.
Ojcze święty, bądź z nami!
 
     
weronika
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-02, 06:20   

Ja idę na 20 na mszę,też za Was wszystkich się pomodlę,będziecie wszyscy w moim sercu.Dziś od rana,tak pięknie świeci słońce,taki piękny poranek............ja jestem pomiędzy,tymi datami,bo wczoraj miałam 16 lat,po ślubie cywilnym,a jutro mój syn ma 13 urodziny...

Marzę o tym,aby mój mąż powiedział do mnie tak:


Dzień dobry Kasiu-widzisz wróciłem
Dzień dobry Kasiu-nie patrz tak
To nieprawda,co Ci czasem mówią ludzie
Widzisz wróciłem,tak,jak do gniazda wraca ptak
Dzień dobry Kasiu,przepraszam,że Cię skrzywdziłem
Nie mogłem zapomnieć Twoich słów w krzyku miasta
Noc po nocy,dzień po dniu,dlaczego wróciłem?
Nie wiem,wiem,że Cię lubię,nawet więcej
Twoje imię morze wiatrów mi przyniosło
Szczęściem Cię ogrzeje słońca blask
Czas nie czeka:
Dzień dobry Kasiu-musimy znaleźć swoją gwiazdkę,chodźmy już..........

ale łzy mi poleciały.............
 
     
pestka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-02, 21:47   

... i ja byłam. Mieliśmy wyjazdowy koncert ku czci Jana Pawła II. Potem obejrzałam sztukę "Przed sklepem jubilera". Kolejny raz ryczałam jak bóbr.
"Miłość to nie jest przygoda.
Ma smak całego człowieka.
Ma jego ciężar gatunkowy.
I ciężar całego losu.
Nie może być chwilą.
Wieczność człowieka przechodzi przez nią.
Dlatego odnajduje się w wymiarach Boga,
bo tylko On jest wiecznością."

Ojcze Święty wstaw się za nami, którzy "umęczeni" jesteśmy naszą miłością i naszym pragnieniem tworzenia zdrowych rodzin.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 8