Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
wezwanie do sądu o rozwód
Autor Wiadomość
weronika
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-31, 06:41   

Kingo nie martw się,będzie dobrze.
Ja na początku,gdy dostałam pozew 16. 03,też wpadłam w taki dół,że szkoda gadać,myślałam,że znów wróci depresja,że znów psychotropy.......,ale na szczęście obeszło się bez tego ................nawet jakoś tak mnie ogarnęło pozytywne nastawienie,że postanowiłam,że będę walczyć sama,bez adwokata,u niego jedynie byłam po poradę,fakt,czasami gdzieś tam strach mnie jeszcze obleci,ale to pestka.
Postanowiłam,że o moje uczucia,tylko moje będę walczyć sama,bo wiem,że Bóg jest przy mnie,wiem,że mnie nigdy nie opuści,to tylko i wyłącznie jemu zawdzięczam stan,w którym teraz jestem,stan wyciszenia,cierpliwości,spokoju,czuję,że mam go przy sobie..........
 
     
kinga
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-31, 18:22   

Weroniko, też tak myślę. dzisiejszy dzień upłynął mi nie na rozmyślaniu lecz odwiedzeniu babci, mamy. Bylam na spacerze nad morzem. Wrócilam trochę ogarnęłam w domku. Odrzucilam myśl o tym co będzie. Przeżylam zaskoczenie lecz mogłam się tego spodziewać. Przecież to trwa już 5 lat.
 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-31, 18:28   

Kinguś, to dobrze, że miło spędziłaś czas. Ja co prawda byłam 3 godziny w pracy, ale potem dopadł mnie mega dół, w którym tkwię i teraz.
Tak bardzo mi Ciebie szkoda. W ciągu pięciu lat mogło się wydarzyć coś pozytywnego a tu znów to samo. Będę się za Ciebie modlić - jeśli modlitwa wstawiennicza jest tak ważna, musimy wszyscy "stanąć murem". Powodzenia Kinguś.
 
     
kinga
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-31, 18:58   

Wanboma, pamiętasz? NIE JESTEŚ SAMA. Właśnie w tej chwili ktoś o Tobie myśli. Właśnie w tej chwili ktoś się uśmiecha na samą myśl o tobie i bardzo cieszy, że jesteś. Właśnie w tej chwili ktoś cię wspomina mile. .......
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 8