Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
krótka historia
Autor Wiadomość
lodzia
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-29, 15:20   krótka historia

Było sobie małżeństwo w kryzysie... Ponieważ nie mięłi innego wyjście mieszkali w jednym domu. Nie rozmawiali ze sobą, ale mieli dzicko i w jakiś sposób musieli się porozumiewac w sprawie jego wychowania, więc pisali i rysowali sobie karteczki. Po roku czasu zapomnieli że sa w kryzysie. Dziś mozna kupic karty okazyjne z ich rysunkami, zarabiaja na tym duże pieniazki.

Co Wy kochani na to :mrgreen: ????????????
 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-29, 18:27   

Niestety, mój mąż znalazł wyjście...Wyprowadził się, więc pomysł z karteczkami odpada...
 
     
pestka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-30, 19:38   

o to ja bym dużo zarobiła na moim pamiętniku, który mi mój mąż wykradł i ośmieszał przed innymi...
 
     
weronika
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-31, 06:24   

mój mąż ,jak wyprowadził się pewnej nocy,uciekł pewnej nocy,pod moją nieobecność,to też powyrywał kartki z mojego pamiętnika,ale co z nimi zrobił ,tego nie wiem do dziś..................powiedział,taki,jak mnie tam opisywałaś nie jestem...............a jednak jest,bo pisałam tam sobie,że chyba ma kobietę..............
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 8