Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
tuż przed???
Autor Wiadomość
Nela
[Usunięty]

  Wysłany: 2007-03-28, 11:56   

Mój tato zawsze mawia, że jak facet nie ogląda się za ładnymi kobietami to chyba z powodu choroby:-) Poprostu faceci tacy są i musimy im to wybaczyć, nikt jednak nie zabroni nam aby robić wszystko, aby ten nasz ukochany zawiesił oko na nas. Także do boju kobietki!
 
     
bajka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-30, 18:03   

jozef napisał/a:

Liczyłem że może ktoś przedstawi swoje świadectwo, że jedną chwilą, dał się sprowokować i zrobił wielu ludziom krzywdę i skomplikował sobie życie.


Ależ drogi Józefie nie ma tu takich świadectw ? Poczytaj w innych wątkach... Parę takich osób jest... chociaż większość z tej drugiej strony...
 
     
Anakonda
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-09, 18:14   

Hmmm Józef wpadł ,,na chwilę", namieszał i poszedł sobie....tak mi się nasunęło...
 
     
MKJ
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-09, 22:54   

Nela napisał/a:
Mój tato zawsze mawia, że jak facet nie ogląda się za ładnymi kobietami to chyba z powodu choroby:-) Poprostu faceci tacy są i musimy im to wybaczyć, nikt jednak nie zabroni nam aby robić wszystko, aby ten nasz ukochany zawiesił oko na nas. Także do boju kobietki!


Nela!

Moja bratowa twierdzi ze jej sie w glowie pomieszalo bo nie ma seksu od ...x...

A oczywiscie tlumaczy corkom ( 17 -18 lat) jakcy popapranicy ich stryjkowie sa bo zyja w czystosci- ja z powodu odejscia zony a drugi brat nie ma zony. Podobno tez jestesmy nienormalni bo nie przyznajemy sie do ukrywanych grubych pieniedzy i z cala pewnoscia klamiemy.

Brak seksu podobnon powoduje, ze myslec nie potrafimy..

Wiec Nela powiedz co Ty na to. Jestesmy czy nie normalni. To mnie interesuje.

Pozdrawiam
 
     
nałóg
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-10, 07:01   

Hmmm.
Rozmawiałem kiedys na ten temat z kolega który jest księdzem od 20 lat.....Był zdania że zdrowy facet-niezależnie od wieku- mimowolnie bedzie ogladał się za zadbaną,ładna kobietą...człowiek z zasady jest wyczulony na piekno..........no.........oczywiście rózne jest to wyczulenie.Kobiety dla "wzrokowca" meższczyzny są piękne,pnetne.....z reguły,jedne bardziej inne mniej, ale ponetne.
No cóż......jako facet jestem samcem.Niskie instynkty podpowiadaja mi:patrz,oto obiekt w którego ciele mozesz przekazać życie,swoja "ciagłość"(to jest podświadome).
Ale mam tez rozmum -i od czasu do czasu uzywam go(hhhhhiiiiii),-mam tez wolna wolę i która podpowiada że nie wszystkie instynty są do 'uzycia" w każdej sytuacji.
Są jeszcze normy etyczne,prawne,dane słowo,przysięga......Jest tez refleksja i chłodna ocena:a co po??????Jakie konsekwencje moga być z tego.
Jest takie powiedzenie:"jak rządzą mną żądze to ja soba nie rządzę"
Pozdrawiam
 
     
jozef
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-08, 11:22   

Anakonda napisał/a:
Hmmm Józef wpadł ,,na chwilę", namieszał i poszedł sobie....tak mi się nasunęło...


wpadł tak, ale nie na chwile ani nie poszedł sobie.... :-)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 9