Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Poradnik dobrej zony:)
Autor Wiadomość
Grażynka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-21, 11:59   

Julka napisał/a:
No to teraz już nawet nie myśl o tym o czym napisałaś, bo drugi raz nawet wstydzę się napisać to okropne słowo na S...
buahahahahaha :lol:
 
     
Julka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-21, 12:48   

Swoją drogą dziewczyny, dzieki "poradnikowi" otworzyły mi się oczy i już teraz wiem skąd kryzys w moim małżeństwie. Otóż nie mam nie tylko fotela ale także SYPIALNI!
:cry:
 
     
zuza
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-21, 12:57   

julka

no nie kupię sobie tej książki- boc to zmętne życie nie?
a dodatkowo : dzięki ( wiadomo komu) że ja juz szkoły pokończyłam a jeśli sobie fałduje komórki to zupełnie w innym temacie he he he .
Az sięm bojam- musze czujnośc wzmagać- żeby dzieciskom do łapek nie wpadła ta ksiązka
a kawałek:

"Kiedy wykąpiemy się wszyscy, mój mąż szybko spełnia swój obowiązek małżeński, ja zaś przeczekuję to w milczeniu, ze spokojem i godnością prawdziwej katoliczki, modląc się w myśli o zbawienie tych nieszczęsnych istot, które urodziły się kobietami, ale którym lubieżność Szatana rzuciła się na mózgi, które w obowiązku szukają wstrętnych i grzesznych przyjemności. "
hm-
jest niesamowicie zaskakujący.
Idę w związku z tym po te bielizne dzisiaj- nie,nie- spoko, odłogiem nadal leże- ale ot tak- coby równowagę zachować w temacie sexowania.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 8