Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
nabożeństwo za uzdrowienia
Autor Wiadomość
lodzia
[Usunięty]

  Wysłany: 2007-03-21, 09:32   nabożeństwo za uzdrowienia

Chciasłam się z wami podzielić... Byłam w sobotę na mszy za uzdrowienia. Stałam w kościele i rozgladałam się bacznie na boki... Co się wydarzy?? Co Bóg ma dla mnie??
Mnie ta msza uspokoiła, wyciszyła, napełniła nadzieją...
Nie trafiłam tam przypadkiem, informację o mszy dostałam w konfesjonale.
Czuje się teraz mocniejsza, tak po prostu, ona zmienila mnie... Nie moge się doczekac nastepnej :-)
 
     
Julka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-21, 09:44   

A gdzie są takie Msze?
 
     
Anula
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-21, 10:59   

Lodziu , wiem dokładnie o czym piszesz . JA tez tak miałam - gdy po raz pierwszy tam trafiłam potem już nie mogłam się doczekac kolejnych takich nabozeństw ............
To niesamowite ile siły się tam dostaje :) .
On uzdrawia tych , którzy go o to prosza :) .
Chwała PAnu !
 
     
Grażynka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-21, 11:14   

też byłam na takiej mszy, ale w Warszawie są chyba rzadko, wiem, że najczęściej w Łodzi, bo zdaje się, że raz w tygodniu
 
     
Julka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-21, 12:19   

No kurcze, to co ja mam do Łodzi jechać, czy co? :shock:
 
     
Grażynka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-21, 12:36   

nie, Julka, gdzieś w Warszawie też widziałam, ale chyba raz w miesiącu, jak poszukam, to odpowiem
 
     
Agnieszka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-21, 12:43   

Witaj Julka, tu znajdziesz informacje.Pozdrawiam.

http://www.odnowa-swduch....php?go=4oglosze
 
     
Grażynka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-21, 13:08   

Agnieszka, dziękuję :-) dla mnie to też bardzo cenne informacje
 
     
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-21, 18:52   

wielokrotnie byłam na takiej mszy z modlitwą o uzdrowienia. Zawsze wracałam napełniona radościa i miłością....z jakimś przeświadczeniem, ze nie mąż jest najważniejszy, który zdradza i odchodzi i zostawia....ale ja sama ! Ja jestem wazna dla Boga i najważniejsza. I tak było za każdym razem. On mnie kocha....a ja kwitłam w Jego miłości....i męzowi sie spodobałam od nowa.... Pozdrawiam !! EL.
 
     
lodzia
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-21, 20:14   

Takie msze są w róznych miastach... własnie najczęściej raz na jakiś czas, na przykład raz w miesiącu...
Z dużych maista to na przykład w Częstochowie
Tu sa terminy:
21 kwiecień
19 maj
2 czerwiec
więcje informacji
www.parafiajozefcz.czestochowa.opoka.org.pl

Pozdrawiam i zachecam
 
     
Rosa
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-22, 12:57   

Msza Święta o uzdrowienie jest odprawiana w każdą ostatnią sobotę miesiąca o godz. 18.30
w dolnym kościele na ul. Skaryszewskiej w Warszawie przez ks. Jana Pałygę. Po Mszy jest Adoracja. Należy przed Mszą napisać swoje intencje na kartce i złożyć na ołtarzu. Zapraszam najserdeczniej
 
     
weronika
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-22, 12:59   

Ciekawe,gdzie u mnie są takie msze,może ktoś wie(Katowice)
 
     
lodzia
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-22, 14:45   

Przyjedz do mnie Weroniko, bo masz blisko;)

[ Dodano: 2007-03-22, 14:53 ]
Wspaniałe działanie Boga u mnie... Choc wszystko idzie w odwrotnym kierunku ja czuje spokój i Bożą opieke... Dzięki Ci za to Panie Boże
 
     
Rosa
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-23, 11:59   

W Warszawie Msza Święta o uzdrowienie jest odprawiana w pierwszą środę miesiąca o godz. 19 w Kościele pod wezwaniem Św. Andrzeja Boboli na ulicy Rakowieckiej O. Jezuici.
 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-23, 20:33   

U mnie są w ostatnie piątki miesiąca. Często zdarzają się tzw. zaśnięcia w Duchu św. - już chyba o tym pisałam.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 8