Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Wiara....wszystko jest mozliwe.
Autor Wiadomość
tomi
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-03, 13:48   

cześć gosia szkoda że ty nie możesz porozmawiać z moją żoną żeby jej wytłumaczyć że rozwód to ostateczność i przedewszystkim czeba dać sobie szanse
 
     
Anula
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-05, 10:29   

PAolo - gratuluje . Chyba wydrukuję twój post i wyślę mojemu zbłąkanemu meżowi :) . Moze znajdzie siły by dac szanse naszej rodzinie .
Pozostańcie już na zawsze z Bogiem .
 
     
Paolo27
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-14, 21:45   

Dzieki Anula. Drukuj jesli poomoze:).Pozdrawiam
 
     
sylica
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-15, 07:42   

Paolo ja tez pozwolilam sobie wydrukowac Twoje swiadectwo i wysłałam mężowi, szkoda ze do niego nic nie dociera...

Pozdraiwiam
Sylwia
 
     
Paolo27
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-15, 23:45   

mam nadzieje,ze dotrze.Pozdrawiam
 
     
yvette
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-09, 18:08   

Paolo pisałeś że patrząc na żonę czułes nienawiść.Podobnie jest u mnie zauważylam że mój mąż odnosi sie do mnie właśnie wtaki sposób od paru tygodni.Nie umiem wytłumaczyc tego typu zachowania twierdzi po zatym że jest zły i wszyystkich krzywdzi.Jakie były tego powody u Ciebie i w jakim momencie sie to zmieniło.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 8