Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
POGOTOWIE MODLITEWNE
Autor Wiadomość
duszek
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-06, 18:04   

to prawie jak u mnie, moi synowie oznajmili że nie wierzą w Boga nie chcą chodzić do kościoła biorą przykład z taty! Niebawem przygotowania do bierzmowania, a ja borykam się nie tylko z sytuacja z mężem ale i z wybuchowością synów. Wczoraj jeden z nich w wulgarny sposób się do mnie odzywał jak wychodził z domu, powiedziałam mu z Bogiem a on s...... nie mam sił, brak mi argumentów, brak autorytetu u dzieci! Drugi syn zmierza ku zostaniu w tej samej klasie choć potrafi się uczyć na 5 i 4.
Błagam o modlitwę bo samej mi ciężko to wszystko znieść.
 
     
lena
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-07, 12:34   

Ciężko mi pisać ponieważ wiąże się to z ujawnieniem mojej osoby,ale ponieważ sama jeszcze nie potrafię sie modlić zwracam sie do Was z gorącą prośbą o modlitwę w intencji mojego męża.
Choć poważnie zbłądził, nie jest złym człowiekiem.
Proszę o pomoc i wsparcie dla lexa w modlitwie,o cierpliwość i wytrwanie w dążeniu do odzyskania godności, oby nigdy więcej nie uwiodły go żadne niskie pragnienia i oby droga którą właśnie kroczy nie skończyła sie za pierwszym zakrętem.

Proszę również o modlitwę za mnie, a w niej o odzyskanie sił, rozwagę w podejmowaniu decyzji i spokój duszy.
 
     
Goszka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-07, 14:12   

Lenko...
obiecuję modlitwę w Waszej intencji..

Masz powody do radości, uwierz mi..
Czytasz przecież forum i widzisz w jakiej beznadziejnej czasem sytuacji (patrząc po ludzku) tkwią ludzie..
Poczytałam to i owo ;-) i śmiem twierdzić, że masz ogromną szansę na uzdrowienie swego małżeństwa...

Niech Pan czuwa nad Wami obogiem :-D

Gocha
 
     
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-07, 18:21   

Leno, czy jesteś żoną Lexa ??


Duszko....modl się za synów na różańcu - www.rozaniecrodziców.pl....i spokój i cisza w wychowaniu !! Ostatnio proszę w modlitwie Ojca św. Jana Pawła II o pomoc w wychowaniu dzieci...przecież to taki wspaniały wychowawca. I wczoraj wpadła mi w ręce gazeta, w której pisze, że Stanisław Papczyński- marianin będzie blogosławiony we wrześniu jest opiekunem nienarodzonych i mających sie urodzić dzieci i dzieci z trudnościami w uczeniu się ! Proś Go o modlitwę i wsparcie...ja to już robię...musi sie udac !! Całuję !! EL.
 
     
Goszka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-28, 11:28   

Ludki kochane...
proszę Was bardzo o modlitwę w intencji Wita, który ciężko znosi czas, jaki został do rozprawy. Tak zresztą jest przed każdą kolejną....
Prośmy Pana, aby pozwolił mu przetrwać ten ciężki czas i aby Basia nawróciła się do Boga, pojęła co to miłość prawdziwa oraz wróciła na łono rodziny.

Wito, dasz radę. To Bóg jest Bogiem, nie Ona...
 
     
mark1
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-30, 00:24   

Jasne, to za Wita i Basie do Maryji o wstawiennictwo, Ona potrafi prosić u swojego Syna!
 
     
Tyśka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-30, 01:25   

Witam Was

Znacie mnie tutaj z forum sama jestem w kryzysie ale dzisiaj proszę o modlitwe dla mojej kolezani.Sama to przeszłam i przechodze dalej ale jestem załamana.Właśnie przeczytałam na gg(napisała mi) ze mąz chce odniej odejsc.W kryzysie są od tamtego roku tak jak ja.Napisała mi ze chce odejsc w czerwcu!A wiecie co jest najgorsze w tym wszystkim ze ona jest w ciązy i ma termin na czerwiec(nie jest najgorsze ze jest w ciązy tylko ten ..... właśnie wtedy chce odejsc) Wybaczcie mi ale niemam słów jakim trzeba byc człowiekiem zeby cos takiego zrobic !!! Dlatego bardzo WAS prosze o modlitwe za nich za nią !!!Dziewczyna przez całą ciąze jest w stresie !!!Pierwsza straciła własnie podczas kryzysu(poroniła przez ta sytacje )

Tak strasznie mi jej szkoda,nie umiem jej pomóc bo sama jestem w takiej sytacji!

Boże miej ją w swojej opiece!Proszę!

Dziękuję Wam bardzo w swoim i jej imieniu!
 
     
mark1
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-07, 23:39   

Dołączam swoją modlitwe w intencji małżeństwa twojej koleżanki Tysiu!
 
     
Mila
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-15, 08:13   

Drodzy Przyjaciele! Dziś mija 18 rocznica naszego Ślubu i mamy Święto Miłosierdzia Bożego, proszę każdego z Was kto przeczyta moje słowa o krótką modlitwę w naszej intencji, 1 Zdrowaś Mario. Z serca dziękuję, pamiętająca również o Was w modlitwie
Mila
 
     
weronika
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-15, 09:47   

moją modlitwę masz zapewnioną ;-)
 
     
CA
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-15, 11:21   

Weroniko będę pamietała o Tobie szczególnie w środę...
Wszystkim, którzy pamietali i o mojej intencji , dziękuję CA
Ostatnio zmieniony przez CA 2007-04-16, 12:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
pestka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-15, 13:32   

Milo
poszła już dziesiątka.
Weroniczko
pamiętam - środa.
 
     
Mirela
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-15, 13:44   

;)
Milo i Weroniko," rozsypałam wszyskie płatki róż" dla Was ... Pamiętam...
 
     
Mila
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-15, 19:02   

Dziękuję za modlitwę jak również za życzenia, które dziś otrzymałam od Was, niech Jezus Miłosierny błogosławi każdemu z tego forum.
mila
 
     
mark1
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-15, 23:40   

Milo i Weroniko dziesiątka dla was!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 10