Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: administrator
2007-06-12, 14:41
Wielki Post
Autor Wiadomość
ania z belgii
[Usunięty]

Wysłany: 2007-02-21, 09:40   Wielki Post

Kochani...
Chciałabym zaprosić Was do szczególnego dzieła - ratowania dusz tych, którzy przyczynili się do kryzysu w naszych małżeństwach.
Pomyślałam, że moglibyśmy jednoczyć się duchowo na modlitwie w ich intencji powiedzmy o 23.30 polskiego czasu - proponuję Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Dobrze by było do modlitwy dołączyć post w tej samej intencji - może w każdą środę Wielkiego Postu? Może to być post ilościowy lub jakościowy... Jeśli macie możliwość to pięknie by było przyjąć w ich intencji Komunię Świętą.

Przy okazji polecam lekturę ksiażki Augustyna Pelanowskiego - "Umieranie ożywajace"

Oczywiście będzie niespodzianka Wielkanocna, proszę o adresy na prv lub gg. Ci, którzy już podali adres i chcą niespodziankę wystarczy, że się dopiszą w wątku lub wyślą pustego maila

w imieniu moderatorów
Ania[/list]
Ostatnio zmieniony przez administrator 2007-06-12, 14:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
wito
[Usunięty]

Wysłany: 2007-02-21, 09:56   

Postaram się pamietać w modlitwie o tej intencji. Czy akurat o 23,30 nie wiem ale jak na różańcu bedę o północy to na pewno pół godzinki wcześniej też się da.
Pozdrawiam
 
     
lex
[Usunięty]

Wysłany: 2007-02-25, 13:17   

Droga Aniu postaram się dołączyć do grona.W moim związku to ja jestem przyczyną kryzysu. pozdrawiam
 
     
weronika
[Usunięty]

Wysłany: 2007-02-25, 16:04   

Poproszę o niespodziankę,i z góry dziękuję.
 
     
lewek
[Usunięty]

Wysłany: 2007-02-25, 18:32   

ania z belgii napisał/a:
Oczywiście będzie niespodzianka Wielkanocna, proszę o adresy na prv lub gg.


Ja poproszę, również dziękuję od razu, z bożonarodzeniową praktycznie się nie rozstaję.
 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2007-02-25, 18:51   

JA BYM TEŻ CHCIAŁA...
 
     
sylica
[Usunięty]

Wysłany: 2007-02-26, 07:36   

Ja tez proszę o niespodziankę :)


Pozdrawiam
Sylwia
 
     
Anula
[Usunięty]

Wysłany: 2007-02-26, 08:05   

Godzina późna - już śpię , ale postaram sie trochę wcześniej . A niespodziankę też chcę . :)
 
     
Ola2
[Usunięty]

Wysłany: 2007-02-26, 19:30   

Ja bym też chciała, ale nie jestem jeszcze gotowa, żeby się za nią modlić, zwłaszcza że wszem i wobec oświadcza "że nie czuje się winna". Mój mąż też się nie czuje winny. Tylko dlaczego są "rozwalone" 2 rodziny i 4 dzieci cierpi? Ledwie za męża "Zdrowaśkę" wyduszę, ale za nią jeszcze nie.
Pozdrawiam
 
     
ania z belgii
[Usunięty]

Wysłany: 2007-02-27, 00:27   

Olu,
To ja postaram się i ją otoczyć swoją modlitwą, bo 'naszą' gwiazdę omodliłam i opościłam w zeszłym roku i w adwencie - dam biedaczce dychnąć trochę;)
 
     
aga70
[Usunięty]

Wysłany: 2007-02-27, 13:24   

Wspaniały pomyśł nam poddałaś Aniu, oczywiście bardzo chętnie się włączę, tylko nie wiem czy uda mi się zachować godzinę, którą podałaś, ale będę się starała obiecuję...

a niespodzianki od was sa niezwykłe...
dziękuję
 
     
Julka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-02-27, 13:31   

Jeżeli chodzi o modlitwę w jej intencji to może się przekonam, nie myślałam w ten sposób, ale może to dobra myśl...

Ja też bym chciała niespodziankę (kto ich nie lubi)...
 
     
Marzena N
[Usunięty]

Wysłany: 2007-02-28, 12:21   

Ja również postanowiłam, że będę modlić się codziennie w okresie postu za tą kobietę która jest teraz z moim mężem. Bardzo ucieszyłam się gdy przeczytałam, że i inni będą odmawiać Koronką do Miłosierdzia Bożego. Z doświadczenia wiem że modlitwa w intencji naszych wrogów ma moc - działa także w nas. Pozdrawiam.
 
     
Andrzej 
Mąż jednej żony


Imię małżonka/i: Kama
Wiek: 30
Dołączył: 22 Mar 2006
Posty: 341
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-03-01, 00:16   Piękna inicjatywa Anii

Od pewnego czasu w każdy wieczór ok. 22-ej modlę się koronką do Miłosierdzia Bożego i na różańcu w intencjach związanych z moim małżeństwem i naszą wspólnotą, także za kapłanów. Bardzo dużym wsparciem dla mnie jest świadomość, że w tym samym czasie w tych samych intencjach modli się ze mną Basia, z którą mam taką modlitewną współpracę. Do modlitwy przystępujemy jednocześnie uprzedzając się nawzajem wcześniej za pomocą SMS-ów. Koronkę do Miłosierdzia Bożego odmawiamy w intencji uzdrowienia duszy mojej małżonki, uzdrowienia duszy jej niesakramentalnego partnera i w intencji jej powrotu do mnie. W środy i w piątki poszczę od ponad 3 lat, odpowiadając w ten sposób na apel Matki Bożej z jej objawień w Medugorje. Ten post również ofiarowywany jest w intencji uzdrowienia mojego małżeństwa.
_________________
"Módl się tak, jakby wszystko zależało od Boga, a działaj, jakby wszystko zależało tylko od ciebie" (Święty Ignacy Loyola)
„Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia” (List św. Pawła do Filipian 4:13)
„I nie uczynił tam wielu cudów z powodu ich niewiary” (Ew. Mateusza 13:58)
www.separacja.org ::: www.sychar.mobi ::: www.modlitwa.info
 
 
     
Lucyna
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-01, 16:01   

Wielcy jesteście!
a ja biję sie z myślami....
po sprawie z 13 lutego, kiedy to mój mąż nie zgodził sie na separację i przyłożył mi pozwem o rozwód z orzeczeniem mojej winy (zarzuty: brak pożądania z jego strony i moja głęboka religijność), zaczęłam się zastanawiac nad złożeniem wniosku o rozwód z orzeczeniem jego winy... i zakończyc to bagienko, zwłaszcza, że on juz kompletnie mnie sobie darował...
Może post i Koronka rozjaśni mój umysł...
Może mnie wesprzecie?
L.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 12