Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
SPOTKANIE WSPóLNOTY SYCHAR- GóRKA KLASZTORNA 2007
Autor Wiadomość
amelka00
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-07, 18:54   

oJEJ SUPER , BARDZO SIE CIESZĘ . tADEUSZ DO KIEDY TRZEBA WPŁACIC PIENIĄŻKI :->
 
     
Misia
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-08, 15:08   

Wielkie szczescie maja Ci, ktorzy beda mogli uczestniczyc w tym spotkaniu. Ja niestety w kwietniu nie moge pojechac do Polski. Zycze Wam wspanialych wrazen i spelnienia oczekiwan, jednoczesnie prosze o modlitwe i o podanie przyblizonych dat kolejnych takich spotkan. Bede z Wami mysla i sercem, wspomne Was w cichej modlitwie. Pozdrawiam Was goraco!
 
     
Tadeusz
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-08, 17:28   

Amelko wpłata pieniążków na samym spotkaniu ;-)
A co do nastepnych spotkań to napewno w połowie Października i Czerwiec albo lipiec. Dokładnie ustalimy na spotkaniu w Górce Klasztornej. :-)
 
     
Agunia
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-09, 14:05   

A można z dziećmi??? I czy jedzie ktoś z okolic Wrocławia????
 
     
Jo-anka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-09, 23:44   

A ja juz namowiłam moja koleżankę, która też ma problemy w małżeństwie. Super babka, z mojego duszpasterstwa:)
 
     
mark1
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-10, 00:37   

Ja też sie pisze, przegapiłem Leśniów z wami choć mam blisko, więc teraz nie odpuszcze sobie, jade ze Ślaska moge kogoś zabrać. Unus - odezwij sie razem będzie bliżej!!! :mrgreen:
 
     
weronika
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-10, 14:19   

Mark1,ja nie daleko Ciebie mieszkam,więc muszę to przemyśleć,czy nie zabrać się razem. ;-)
 
     
Dorota2
[Usunięty]

Wysłany: 2007-02-13, 22:03   

Ja niestety nie mogę - po pierwsze za daleko, po drugie pracuję - nie mam urlopu. Polecam się waszej modlitwie
 
     
bajka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-02-26, 00:41   

a czy ktoś z warszawy jedzie ??? a może ma wolne miejsce w samochodzie ?
 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2007-02-26, 06:28   

W sumie niedaleko ode mnie - może ja bym się wybrała. Ale jeszcze poczekam z wpisaniem się - chyba do tego czasu coś się u mnie zmieni - nie wiem tylko czy w jedną czy drugą stronę.

[ Dodano: 2007-02-26, 06:29 ]
Jakby coś, Bajeczko, to się razem zabierzemy - bo tak czy inaczej będę musiała przez Warszawę jechać.

[ Dodano: 2007-02-26, 06:30 ]
Może Pestka się zdecyduje...
 
     
bajka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-02-28, 17:09   

Wanboma,
nie wiem, czy pojadę. nie ma sensu. wszystko zmierza w jedną stronę...
 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2007-02-28, 17:56   

Bajko, więc to tylko dla tych, u których nie zmierza ku końcowi? To chyba nie mam co jechać też, bo u mnie koniec nastąpił już dawno.
 
     
izis
[Usunięty]

Wysłany: 2007-02-28, 20:04   

Dziewczyny, a chociażby dla samej przyjemności jechać można, coby się oderwać od codzienności i nowe, ciekawe realne znajomości nawiazać. Proszę nie kapitulijcie to może do Was bym się przyłączyła.
 
     
Jo-anka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-01, 07:04   

ja taka byłam szczęśliwa ze są rekolekcja a tu sie okazuje że MUSZĘ być w pracy :cry: :cry: :cry:
może chć na niedzielę przyjadę.zobaczymy
 
     
amelka00
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-01, 10:49   

Jest to spotkanie dła wszystkich w kryzysie i po kryzysie i po rozwodzie i przed dla wszystkich pogubionych w tym temacie . Nie wiem ale tak mi sie wydaje.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 8