Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Finał ?
Autor Wiadomość
administrator 
Administrator

Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 520
Wysłany: 2006-05-27, 00:11   Finał ?

Wyslane przez: Grzegorz

Moi Drodzy! Chyba się zaczyna - ...cos dziać - 2 miesiące czekania i "postoju" - tylko nie wiem co mi życie i Moja Kochana Żona przyniesie...emocje zaczynają krseślić czarny scenariusz - jak się w tym wszystkim nie pogubić?...Jak zaufać, że wszysko jest zgodne z Jego wolą? czy napewno wszystko? Zrobiłem chyba wszystko co mogłem, - jak się przygotować na to co usłyszę i ... jak się z tym pogodzić?... Panie przymnóż mi wiary...

--------------------------------------------------------------------------------

Wyslane przez: Andrzej
Email:

"Błogosławieni jesteście, gdy (ludzie) wam urągają i prześladują was, i gdy z mego powodu mówią kłamliwie wszystko złe na was. Cieszcie się i radujcie, albowiem wasza nagroda wielka jest w niebie. Tak bowiem prześladowali proroków, którzy byli przed wami" (Mt5,11-12).

--------------------------------------------------------------------------------

Wyslane przez: Grzegorz

"U was zaś nawet włosy na głowie wszystkie są policzone. Dlatego nie bójcie się: jesteście ważniejsi niż wiele wróbli." - te słowa z dzisiejszej niedzieli daja mi jeszcze nadzieje, choc nie wiem co ona dla mnie oznacza - ...? - czy wogole wolno mi jeszcze ja mieć. Wielu moich znajomych już dawno uznali sprawę za przegraną (nawet Teściowa - która naprawdę w życiu wiele nam pomogła i zastąpiła mi Matkę). Muszę się przygotować na najgorsze albo sam nie wiem jeszcze na co?... Proszę Was o modlitwę - zawsze o Was pamiętam.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 8