Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: administrator
2007-04-13, 09:17
Jak rozgryżć swojego małżonka ?
Autor Wiadomość
weronika
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-10, 15:31   

No,ja mojemu synowi,nie mówię,że tata jest zły,czy coś tam złego,ale tłumaczę,że tata żle postępuje,teraz.Wie jakim był ojcem kiedyś,wie,że był dobry,że go kochał, a teraz zdaje sobie z tego sprawę,że postępuje bardzo,bardzo żle.
 
     
IZABELKA
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-20, 20:02   

:-> czesc .fajne forum.
 
     
Grażynka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-20, 20:07   

witaj Izabelka :-D
 
     
IZABELKA
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-21, 20:27   

Jestem tak wypalona , że nie mam sił egzystować.Raz dobrze raz zle i na zmiane.Ijeszcze to wtłaczanie mnie w poczucie winy,bezwartosciowosci .Czy z takim kims mozna dalej żyć? Mój mąz chyba liczył na cos innego i spotkał go zawód.Teraz po 10 latach stwierdził ze to stracone lata.Mamy 3 letnią córkę.Dzisiaj nazwał mnie lafiry :shock: ndą i poszedł spac do garażu.Rano wróci zrobi sobie herbate i pójdzie do pracy.wróci wieczorem siądzie przed TV i spedzi kolejny wieczór w swoim marixie.Juz nie mogę ,on czeka chyba na możliwosc ,która sie wkrótce nadaży.pozdro :shock: a to taki nieskazitelny ,uczynny człowiek dla innych
 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-21, 20:54   

O jakiej możliwości, Izabelko piszesz? Mój mąż też wobec innych jest w porządku.To tylko ja nie zasługuję w jego oczach, by być człowiekiem.

[ Dodano: 2007-04-17, 18:12 ]
Iza, co u Ciebie?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 9