Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
uroda
Autor Wiadomość
wiki0701
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-30, 22:24   uroda

dziewczyny,

napiszcie jakich kosmetyków uzywacie i gdzie zaopatrujecie sie w ciuchy? ja jestem maniaczka zakupową ale na szczęście tylko falami. moge nie kupowac ciuchów iles miesięcy, a potem sie zaczyna polowanie. Najbardziej kocham marynarki - to mój nałóg i spódnice. często kupuje własnie je z firmy BX moda zakręcona, dośc niepopularna marka, ale przyjemne spódniczki z wełny na pluche jesienną. no i czasem jeżdże do Ptaka pod Łódź, tam to jest wybór...

a największy kłopot to znaleźć kozaki, bo na m,oje łydy wszystko za wąskie... lipa :cry:
 
     
lewek
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-30, 22:29   

co do kozaczków to na mnie wszystko za szerokie - też lipa :(
ostatnio jestem fanką odzieży używanej, nakupowałam w tym roku mnóstwo fajnych ciuchów, o co też były pretensje z powodu braku miejsca w szafie
 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-30, 23:02   

Ja też jestem fanką ciucholandów, ale już mi szmaty w szafach się nie mieszczą.
Z butami mam problem - bo noszę na płaskim obcasie (175 cm wzrostu mam). I, niestety, dziś musiałam kupić na imprezę baaardzo drogie buty Ryłki. Ale za to są śliczne, więc nie żałuję. Do tego mam cudowną kieckę, kupioną na Allegro, ale nową - bomba!
I szminkę dziś kupiłam, ale jakaś taka mało rzucająca się w oczy - niczym nie różni się od koloru ust.
 
     
Grażynka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-30, 23:08   

Ja w kryzysie zaszalałam z ciuchami - kupuję w różnych miejscach - w ciuchlandach i na allegro też.
 
     
wiki0701
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-30, 23:22   

dla mnie allegro to czarna magia.....eee, wanboma to ty wysoka i chuda jesteś, wszystko na tobie ładnie leży...
 
     
Grażynka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-30, 23:26   

Wiki, mogę Ci lekcji kiedyś udzielić ;-)
 
     
wiki0701
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-30, 23:32   

zapraszam. gadu gadu odkryłam dopiero niedawno..
 
     
lewek
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-30, 23:39   

wiki0701 napisał/a:
zapraszam. gadu gadu odkryłam dopiero niedawno..


no nie wierzę :shock:
 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-31, 08:38   

No - wysoka i chuda to ja jestem. A zawsze chciałam być niższa. A wiecie, że w końcowym stadium ciąży ważyłam dokładnie 50 kg więcej niż obecnie????
 
     
Jo-anka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-31, 15:09   

ja jestem maniakiem zakupów- dbam o wygląd nawet przesadnie, w kryzysie nakupowałam mnóstwo, ale potem duzo oddaję innym lub sprzedaje na allegro. Jestem szczupła i wysoka ale nie wszystko na mnie dobrze leży;)(175cm, 50 kg- przed świetami 48)ale największy problem mam z (a raczej z brakiem) biustem.Mąż chce abym poszła na operację, to znaczy kiedyś chciał, teraz tylko wyszydza.

Kosmwetyki do włosów Farouk- najlepsze! Jedwab i odzywki polecam!!!ciuchy to mi obojętne, byle ładne, w second handach tez kupuje , szczególnie dla dzieci. Jestem maniakiem torebek i butów na obcasie. Na płaskim mam 1 parę- ale mój M. ma 202 cm. Szczególnie kocham spodnice. Wiecie o takich babskich sprawach mogę gadać godzinami:):)
 
     
lewek
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-01, 14:29   

wiesz z tą operacją to naprawdę głupie jest, mój mąż też nabawił mnie kompleksów z powodu małego biustu, oni chyba w ten sposób dystansują się od własnych
mam problem, nie lubię kupować butów, nic na mnie nie pasuje, bo mam dość długą ale za to szczupłą stopę, często w sklepie buty są ok, a potem i tak nie mogę ich nosić bo mnie uciskają i mam takich całą szafę a wyjść nie ma w czym :-|
 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-01, 15:46   

Joasiu - to niezła z Ciebie laska! Ja mam tyle wzrostu, a ważę sporo więcej i chuda jestem, no to ty musisz wyglądać super! Ale z ubraniami to rzeczywiście kłopot. Mój problem nr1 to spodnie - zazwyczaj są za krótkie.
 
     
Jo-anka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-01, 15:57   

dzięki Wanboma- ale wiesz nie jestem chuda tylko szczupła.Taka mam budowę.
 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-01, 16:41   

No właśnie - a ja, mimo iż ważę więcej, jestem chuda - taką mam budowę.
 
     
Grażynka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-01, 17:43   

wanboma napisał/a:
Mój problem nr1 to spodnie - zazwyczaj są za krótkie.

Ja zawsze muszę skracać :-P
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 8