Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: administrator
2007-06-12, 14:41
Na święta od nas:)
Autor Wiadomość
Jo-anka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-26, 00:58   

Aniu- to i ja poproszę o wersję elektroniczną.Z góry serdecznie dziękuję!
 
     
chagrine
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-27, 10:08   

Aniu dzieki wielki za zyczenie,za opłatek.Nie potrafie wyrazic,co sie działo we mnie gdy czytałam ten list.Dziekuję,to wspaniałe co zrobiliście.Buziaki
 
     
Grażynka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-27, 16:18   

Ja także bardzo dziękuję za list i opłatek :-)
 
     
Silva
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-28, 16:43   

Co prawda otrzymałam tą "specjalną" przesyłkę dopiero dziś, ale i tak się ogromnie cieszę- dziękuję bardzo. :-)

I tak nie widziałam męża ( on mnie unika za wszelką cenę), więc opłatek zjadłam za nas dwóch. Chyba się nie powinien obrazić, bo jestesmy i tak jednym ciałem, no nie? ;-)

[ Dodano: 2006-12-28, 16:51 ]
Aha!
Przyszedł mi do głowy szalony pomysł, wraz z nadejściem Tego listu od Was.
Mianowicie....może należało równocześnie wysłać tej drugiej, pogubionej, stronie? Oszeż, by się zdziwił/a , gdyby znienacka zapukał listonosz z przesyłką, a tu ani nadawcy, ani miejscowość się nie zgadza, etc... :shock:
Coś jakby znak z Góry z interpretacją w tle " obudź się chrześcijaninie!!!!"....
Co Wy na to?
Pamiętacie film"Amelia" ? :-D
 
     
rot
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-06, 17:09   

Ja również dziękuję za przesyłkę. Nie przeczę, że zdziwiła mnie, ale co tu ukrywać mile zaskoczyła. A dziękuję dopiero dziś... bo pocztę odebrałem wczoraj... Dziękuję :->
 
     
weronika
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-06, 20:21   

Nareszcie rot na lini,ha,ha,ha
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 9