Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Zapraszamy na forum Wenusjanki :)
Autor Wiadomość
guerlain
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-21, 14:57   Zapraszamy na forum Wenusjanki :)

www-wenusjanki-pl

Zapraszam serdecznie. Jest to forum o pokrewnej tematyce, nastawione na pomoc ludziom zdradzonym, oszukanym przez życiowego partnera. Tworzymy swojego rodzaju grupę wsparcia - u nas można popłakać, wyżalić się, poszukać pomocy (psychologicznej, prawnej, czy po prostu duchowej) i ją uzyskać.
Ostatnio zmieniony przez 2006-05-21, 21:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-21, 16:16   

Próbowałam się zarejestrować do was, ale nie mogę - wyskakuje napis NIEPRAWIDŁOWY KOD. Co źle robię?
 
     
Madzia3007
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-21, 17:06   

ja się zarejestrowalam bez problemu.
 
     
guerlain
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-21, 18:52   

Hm, nie powinno być problemu, kiedy wypełnisz wszystkie obowiązkowe pola i właściwie wpiszesz kod... <hmmm> ... może TERAZ spróbuj po prostu się zalogować, bez ponownej próby rejestracji - kiedy ja rejestrowałam się na Waszej stronie, też wyskoczył mi "błąd", a mimo to próba logowania chwilę później była udana ;)
Powodzenia ;)
 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-21, 19:22   

Już się zarejestrowałam, ale to chyba jeszcze forum nie dla mnie. Jeszcze będę walczyć o moje małżeństwo.............
 
     
Madzia3007
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-21, 19:40   

masz wanboma racje to nie forum dla nas my mamy sile i nadzieje na lepsze jutro dla naszych rodzin. Ja choc dzisiaj wątpie to jutro będe dalej walczyć.
 
     
elzd1
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-21, 20:42   

Dziewczyny, macie rację. To forum nie jest zbyt zdrowe, trochę poczytałam i nie jestem zachwycona.
Ale, jak ktoś idzie na łatwiznę, jego wola, jego wybór. Tylko, czy warto?
Pozdrawiam
 
     
guerlain
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-21, 21:04   

Wiecie, nie wszyscy z naszego forum chcą się rozwodzić. Niektórzy zostali postawieni pod ścianą - mąż/żona zdecydowanie chcą rozwodu, niszczą partnera itp., więc związku uratować się nie da. Czasem tak się zdarza. Głową muru nie przebijesz. Ale są u nas też ludzie, którzy walczą o lepsze jutro dla swojego związku i póki co się nie poddają - na przykład ja :-)
Ale wolna wola. Zaproszenie jest zawsze aktualne dla tych, którzy chcą do nas wejść. :-)
PS. Wanboma - na str. głównej Wenus wyświetla się, że już jesteś zarejestrowana - wystarczy się zalogować ;-)
 
     
marcinm
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-21, 21:34   

Reklamowany przez Guerlain adres dotyczy forum nie reprezentującego poglądów zgodnych z nauką kościoła katolickiego o małżeństwie i rodzinie.

Reklamy proszę uzgadniać z administratorem Forum.
Wątek zamknięty.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 11