Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: administrator
2007-06-12, 14:41
Na święta od nas:)
Autor Wiadomość
weronika
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-19, 19:37   

Ja również bardzo dziękuję za list,jesteście wspaniali,dobrze ,że jesteście,bez Was byłoby ciężko....
 
     
bajka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-19, 20:27   

przyłączam sie do podziękowań. ciepły i niesamowity gest :)))
 
     
agata
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-19, 23:23   

i ja dziękuję - to bardzo bardzo miłe, grzeje jak nie wiem... Dzięki!!
 
     
sylica
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-20, 07:46   

Dziekuję Wam bardzo za niespodziankę, jesteście Wielcy :), popłakałam sie jak czytałam list, ale to nic dobrze mi to zrobiło.

Pozdrawiam
Sylwia
 
     
ania z belgii
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-20, 10:13   

ej list jest wigilijny:) i w Wigilję się go czyta:)

cieszę się, że choć troszkę cieplej się Wam zrobiło:)
 
     
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-20, 13:39   

I ja dostałam prezent !! Bardzo, bardzo dziękuję ! To takie miłe, że ma sie Przyjaciół !! Kocham ! Całuję !! EL.
 
     
amelka00
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-20, 13:48   

Ja też bardzo dziękuję , bardzo cieplutko się zrobiło na sercu .............pozdrawiam ;-) ;-)
 
     
Iruś
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-20, 13:58   

jestem po raz pierwszy na forum , w okrutnym kryzysie od września ,wczesniej też bylo bardzo różnie, wieczorem chcialabym Wam napisac wiecej bo wlasnie kończe pracę. Z jednej strony jestem pełna optymizmu z drugiej skręca mnie z nerwów na samą myśl o świetach. Chcialabym uratować moją rodzinę mam 3 dzieci 11,9 i 5lat ,najmłodsza ma zespół genetyczny ( wymaga rehabilitacji ). Boję się przyszłości, wiem mam oddać wszystko Jezusowi...staram się.
 
     
ania z belgii
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-20, 15:10   

Kochani:)
Chciałabym podzielić się z Wami listem, który powstał wraz z listem Wigilijnym. To list do naszych pogubionych małżonków... Wiem jak trudno powiedzieć, napisać coś, do kogoś, kogo się kocha, a ten ktoś odrzuca naszą miłość i zadaje ból...
List powstał w czasie nocnej narady zielonych. Jeśli chcecie z niego skorzystać oddaję prawa autorskie:)


Kochanie…
Znowu Wigilia, znowu nakryty pieknie stól, koledy, oplatek. Znowu swietujemy narodziny Milosci, która przyszla na swiat przynoszac pokój i dobro. Milosci, która nas kiedys polaczyla… Milosci, która wszystko moze, wszystko wybacza i nie pamieta zlego.
Przy Wigilijnym stole zostalo puste nakrycie. Za moment zapale przy nim swiece, przypomne sobie wszystkie Wigilie, które spedzilismy razem. Dziekuje Ci za kazda z nich. Dziekuje za cieplo i milosc, jakie dane mi bylo od Ciebie doswiadczyc. Dziekuje za to, ze Twoja milosc mnie ubogacila i przemienila. Dzis zaniose do zlóbka wszystkie piekne wspomnienia, kazdy Twój usmiech, gest… Oddam je Malenkiej Milosci proszac, by nauczyla nas zwyciezac zlo dobrem i odnalezc to, co kiedys nas polaczylo.
Niech Cie Pan Bóg blogoslawi i strzeze
Niech napelni dzis Twoje serce radoscia i pokojem
 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-20, 17:39   

Bardzo, bardzo i ja dziękuję za list, który dziś dostałam. W czasie Wigilii połączę się z Wami wszystkimi duchowo, moi kochani przyjaciele...
 
     
Elik
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-20, 20:06   

I ja dziękuję :-D
 
     
lewek
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-20, 20:09   

jaka śliczna ta kartka z modlitwami :) dziękuję bardzo
 
     
Anula
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-21, 07:48   

Kochani Moderatorzy
I ja otrzymałam niespodziankę . DZiękuję Wam z całego serca :) .
Wzruszyłam się do łez czytając list bo zrobiło mi się tak ciepło że ktoś potrafił wyrazić słowami nasze potrezby i teśknoty . A tym Opłatkiem podziele się również z moim mężem jeśli tylko przyjdzie .
DZiękuję ! :-) :-) :-) :-) :-) :-)
 
     
aga70
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-21, 17:41   

Przesyłka dotarła do mnie wczoraj,Listonosz przyniósł mi do pracy,( ale dopiero dziś mam możliwość odpowiedzieć i podziękować) dziękuję bardzo, zrobiło mi się tak miło na sercu, na myśl o tym że jesteście ze mną. A z listu do współmałżonka chętnie skorzystam,Nie mam netu w domu więc nie będę mogła zagłądać tu w święta, dlatego już dziś chciałam wam ( wszystkim tu zaglądającym) życzyć żeby te święta przyniosły spełnienie waszych marzeń, przynajmniej tych największych, a miłość nowonarodzonego dziecięcia rozlała się w waszych sercach i wyparła z nich wszystko to co przeszkadza wam poczuć się naprawdę szczęśliwymi.
Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za to że jesteście :)))
 
     
mark1
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-22, 01:33   

List "pobrałem" dziękuje serdecznie, skorzystam z waszych wysiłków i mam nadzieje, że trafi w serce!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 10