Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
BRAK SEXU
Autor Wiadomość
lewek
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-18, 19:39   

Ja trochę z innej beczki. Dwie noce temu mąż obudził mnie całując w szyję, potem zaczął się"dobierać". Zdrętwiałam z zaskoczenia, czekałam, aż coś powie. Przytulił, pomruczał i zasnął. Nic więcej. Do tej pory zastanawiam się czy wiedział z kim jest, ale boję się zapytać.
Acha, seksu między nami nie ma na jego wyraźne życzenie.
Ja chyba nigdy nie zrozumiem tego faceta. Co to miało być?
 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-18, 20:12   

Amelko, przecież Mark pisze, że nie ulega pokusom. Lewek - chyba, jeśli się spytasz, nie odpowie - co najwyżej złośliwie. Ja bym spróbowała zrobić to samo, co on zrobił. Jeśli położy się - może i Ty go pocałuj - sprawdzisz, jak zareaguje.
 
     
lewek
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-18, 20:31   

Wiem, że pytać to nie ma sensu.
Zrób to samo, hmm, zwykle śpi do mnie tyłem i to ja obejmuję go ręką a on łaskawie to ignoruje. Na moje pocałunki to on już dawno nie reaguje. Dlatego pomyślałam wtedy, że mu się śni, że z kimś innym jest. Ale może to tylko moja paranoja.
 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-18, 21:04   

Najlepiej więc nie myśl o tym. Tak właśnie spał mój mąż - tyłem do mnie, a gdy próbowałam go objąć, odrzucał moją rękę, potem krzyczał, że zaraz do córki pójdzie spać, a potem zaczynało się - duszenie, popychanie na ścianę, bicie...Aż mnie ciarki przechodzą, gdy to wspominam. A wszystko za to, że potrzebowałam trochę ciepła...
 
     
bajka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-18, 21:50   

Lewek ... jest koncepcja :)))) może trochę walnięta, ale co tam... To teraz ty się do niego trochę popróbuj "podobierać" - tak niby przez sen. Zawsze potem na sen to mozesz zwalić.
A może akurat... jakbym ja miała taką szansę, spróbowałabym.
A potem napisz, coby temat nie obumarł :) Rany, wreszcie ludzie "z krwi i kości", bo już myslałam, ze tylko mnie sprawa uwiera, a dla innych Bóg jakiś łaskawszy :)))
Co Lewek ????
 
     
Grażynka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-18, 22:00   

Hm... a mój leży jak kłoda bardziej... I jak się chcę do niego przytulić, to się przytulam, a jak chcę być przytulona, to o to proszę. A seksu niet. Może byłby jakbym zainicjowała, ale mi jakoś nieteges ;-) źle bym się z tym czuła, skoro on nie zaczyna...
 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-18, 22:04   

Bajka, ale się uśmiałam, czytając, co napisałaś!!! :lol: :mrgreen: :lol:
 
     
bajka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-18, 22:39   

eee Grażynka jak przyjdzie ochota - działaj... Taaa... ja teraz taka cwana jestem, a kiedyś miałam dokładniutko tak samo. też mi było "głupio" zaczynać. I tak sie porobiło. On miał zahamowania, bo sie stresował, czy się sprawdzi, ja nie zaczynałam, bo mi było głupio, ze nie on i zmarnowalismy tyle okazji !!!!! Kurde jak se w brode teraz za to pluję.... Łoj !

A on też - przytulał jak poprosiłam. Tak jakiś dzikus. A ja chcialam coby on tak sam z siebie pokazał, jak mu zalezy... te chłopy!
 
     
mark1
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-19, 00:50   

Dzięki wanboma za to, że chciaż ktoś to czyta co pisze, ale tak na marginesie to to jest dział
MĘSKIE SPRAWY.
Ach te kobitki!
No ale przynajmniej temat nie umarł!
 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-19, 04:54   

Oj, dopiero teraz zauważyłam, że to męskie sprawy!!! Ale widocznie paniom też sexu brakuje... :mrgreen:
 
     
Grażynka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-19, 07:06   

Bajka, nie chodzi o to, że głupio. To bardziej skomplikowane. Napiszę może kiedy indziej, bo teraz nie mam czasu.
 
     
lewek
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-21, 09:50   

bajka, specjalnie dla Ciebie, wyniki mojch dzisiejszych doświadczeń: o 2 w nocy mąż się do mnie przytulił i spytał "co tam u ciebie?" , kiedy próbowałam go dotknąć powiedział "zostaw, nie wykorzystuj sytuacji", to ja na to naiwnie "dlaczego nie chcesz żeby Cię dotykać?" odpowiedź "wiesz dlaczego" odwrócił się i zasnął
i to by było na tyle ode mnie w tym temacie :(
 
     
bajka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-31, 22:20   

Lewek, nie pytaj więc go dlaczego...
i może mniej ewidentnie go dotykaj :-P
 
     
lewek
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-01, 01:42   

Tak jak napisałam wyżej dla mnie temat sexu jest zakończony. Kropka.
 
     
Agunia
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-12, 11:36   

A ja tak potrzebuję seksu i trochę mi ciężko bez :-( :-( :-(
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 8