Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Chandra
Autor Wiadomość
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-16, 12:28   

A ja z bladego różu, który uwielbiałam, przechodzę do czerni - chyba znów popadam w dół. Nawet kreację studniówkową czarną kupiłam, ale coś mi się tak myśli, że jej nie wykorzystam... Ja, Bajko, już od dawna poluję na elegancki zegarek, ale zawsze jakoś kasy brakuje. Gdyby mąż był, poprosiłabym na gwiazdkę, ale , niestety - w tym roku prezentów nie będzie.
Bajko, co Ty robisz u kosmetyczki? Ja bym też zajrzała, bo wieki nie byłam, ale nie wiem, doprawdy, czego chcę.
 
     
Grażynka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-16, 12:35   

Wanbomka, ja idę do kosmetyczki i ona mówi, co mi potrzebne i ja sobie coś wybieram. Oprócz tego robię regulację brwi i hennę na rzęsy i leciutką na brwi też. Zawsze mam masaż twarzy, jakiś peeling, maseczkę, coś tam jeszcze. Relaksujące to bardzo jest.
 
     
ania z belgii
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-16, 14:16   

Bajeczko:)
Ostatnio pokazywałam znajomym swoje ślubne zdjęcia, mieli miny, jakby kosmitę zobaczyli. Bo tak - piękne, blond, długie, lekko falujące włosy... Ci, którzy mnie widzieli w Leśniowie wiedzą, że obecnie wyglądam zupełnie inaczej...
Jak znajdę zdjęcia to pokażę. W wakacje - też byłam blondi, ale jakoś lepiej się czuję w ciemnych włosach.
Wczoraj u fryzjera zrobiłam sobie fryzurkę lekko stylizowaną na lata 20 - paź i krótka geometryczna grzywka. Tak jeszcze nie miałam.
Bawię się sobą. Eksperymentuję.
Może szukam prawdziwej siebie?
Wanbomko - masaż i algi - złota metoda... i koniecznie solarium
Polecam jeszcze basen, i bąbelki jacuzzi.
 
     
Grażynka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-16, 14:33   

ania z belgii napisał/a:
Polecam jeszcze basen, i bąbelki jacuzzi

oj, tak, też lubię... a w solarium nie byłam nigdy w życiu...
 
     
amelka00
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-16, 15:47   

Grażyna żałuj , ciepeło jest dobre..........
 
     
Grażynka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-16, 16:19   

ale promyczki źle na cerę robią ;-)
 
     
amelka00
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-16, 16:54   

To na bużkę trzeba promyczki wyłączyć ha ha ha
 
     
weronika
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-16, 18:40   

Lepiej na stojące,bo od leżącego robią się białe plamki na pośladkach,hi,hi,hi
 
     
Grażynka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-16, 18:44   

w leżacym w życiu bym się zamknąć nie dała brrrrrrrrrrrrrr :-? :oops: ;-)
 
     
ania z belgii
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-16, 23:46   

w stojącym z blokerem na buźce i kremem z filterkiem na reszcie...
a do leżącego się przekonałam ostatnio, ale do słabych lamp i powiedzmy na 20-30 min - pełny relaksik (z kremikami oczywiście;)) i super muzyczka w tle a potem na rozgrzaną skórkę masażyk.... z olejkami
 
     
bajka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-17, 00:37   

Wanbomka - u kosmetyczki to klasyka - oczyszczanie z maszeczkami a pzoa tym kwasy na złuszczanie naskórka. Bo na siebie patrze nie mogę :(((((
Ale robi się lepiej :))))
 
     
ania z belgii
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-19, 02:20   

Bajeczko:)
Oj bo się zjawię w Warszawie, posadzę Cię przed lusterkiem i będziesz tak długo siedzieć, aż się pięknie uśmiechniesz i powiesz sobie - no śliczna jestem;)
Dziewczyny, do diaska, faceci to wzrokowcy, chyba tkie najgorsze to nie byłyśmy, skoro się nami zainteresowali i bez pistoletu do ołtarza poszli (zapatrzeni w nas jak cielęta w malowane wrota:))

No laseczki, mobilizacja przedświąteczna. Poprzypominać sobie jak to panowie męzowie się zachwycali, dowartościować się, troszkę, uśmiechy na facjatki:) i nie złościć się bo zlość piękności szkodzi;)

no to tyle;) pionowania na dziś idę spać (sen podobno służy urodzie)
idę spać, bo podobno
 
     
lewek
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-19, 09:55   

smutno mi dzisiaj :( Mąż całą nac poza domem spędził, bawi się i jest szcześliwy
u mnie zaraz wigilia w pracy jest, a mnie coś smutno i tyle
 
     
ania z belgii
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-19, 11:52   

Lewku:)
a niech go świnka powącha, niech się bawi, niech szuka przygód, niech się wyszumi...
a Ty rozkwitaj... zobaczysz, w końcu zauważy Ciebie... Nie da się przejść obojętnie obok blasku...:)
przytulam cieplutko
andzia
 
     
agata
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-19, 12:12   

Bajka - TY na siebie patrzeć nie możesz?!! Widziałam Cię w Leśniowie i , wybacz jeśli nie pasuje to do Twej wizji, ale ciężko od Ciebie wzrok oderwać, jesteś po prostu piękna (twarz, figura, wdzięk). Kurcze, ciesz się tym... Nie każdy tak został obdarowany. Skandal, tak marudzić ;-)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 8