Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Chandra
Autor Wiadomość
agata
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-12, 09:32   

to było "Opium w rosole", rewelacja :-)

[ Dodano: 2006-12-12, 10:32 ]
to było "Opium w rosole", rewelacja :-)
 
     
Grażynka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-12, 15:17   

aaaaaaaa, no tak :lol:
 
     
Jo-anka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-13, 00:52   

A ja Noelkę, Szóstą klepkę i Kwiat kalafiora- najgorsza wg mnie to NUTRIA I Nerwus
 
     
ania z belgii
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-13, 13:06   

Oj tak:)
Choć ja jeszcze lubię Tygrysa i Różę i Imieniny,
podobała mi się jeszcze Żaba... Ryczałam nad samodzielną Pyzunią, na końcu łkałam z poczuciem ulgi:)

Dosłownie kocham Gabrysię - porzuconą przez paskudnego Pyziaka, choć to postać książkowa dodaje mi otuchy:) Ech... rozmarzyło mi się:)

Przy Idzie sierpniowej moja koleżanka posikała się ze śmiechu...

Zamówiłam Czarną Polewkę, czekam z niecierpliwością
 
     
wiki0701
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-13, 14:28   

prawdę mówiąc to nie pamietam kiedy dopadła mnie chandra. pewnie taki nieciekawy nastrój pojawi sie wraz z Gwiazdka, ale to jeszcze troche czasu.
Generalnie jak mi źle to sobie łykne jakis ziołowy uspokajacz, popłacze sobię, a nawet i powyje w samotności. najlepiej mi sie ryczy własnie w samotni, przy innych łzy nie działaja tak oczyszczająco...
az jestem zaskoczona, bo z natury jestem smutas, a naprawdę nie kojarzę kiedy chandra ostatnio u mnie gościła... raczej więcej uśmiechu jest.

A MM kocham za Kłamczuchę... :->
 
     
Jo-anka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-14, 00:28   

Aniu - ja wczoraj dostałam Czarną Polewke- ....od męża w prezencie.

Na razie jestem nieufna, co to z tego będzie, czy to znów chwilowe.Tyle że odwołał wyjazd świąteczny(miał na święta jechać w góry ze znajomymi z pracy)



acha- a ja jeszcze kocham Pulpecję.Trochę za mało o niej ostatnio
 
     
ania z belgii
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-14, 12:38   

Asiu,
Wiesz - ja na Wielkanoc dostałam do męża Żabę z autografem... Wiedział, że sprawi mi tym przyjemność... poryczałam się ze wzruszenia.

a męża to może kajdankami do kaloryfera? albo do choinki? żeby mu się na święta szwędacz nie włączył... ;)
żart oczywiście
 
     
lewek
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-14, 22:16   

Uwielbiam czytać, ale dziś poprawiłam sobie humor farbując włosy :-) na czerwono, rzucam się w oczy :-D i to bardzo i wiecie co, pierwszy raz od kilku tygodni poczułam radość i mogłam się uśmiechnąć, nie mogłam się doczekać żeby się Wam pochwalić.
Dobrze, że jesteście.
 
     
Grażynka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-14, 22:20   

Lewek, ja od początku kryzysu chodzę regularnie do kosmetyczki i na masaż kręgosłupa. A zmiana fryzury też dobrze na mnie działa ;-)
 
     
ania z belgii
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-15, 00:38   

Ja też odkąd w kryzysie zmieniam się nieustannie
urodzona delikatna blondi
obecnie - opalona kawa z czekoladą ;)
Zawsze długowłosa teraz nieco dłuższa wersja chłopczycy
Ostatnio bardziej kobieca - mniej dżinsowo - spodniowa
Dziś np kupiłam ekstra buty - przepiękne skórzane bordowe szpilki z łezką i klamerką, lekko retro... jutro będę polować na sukienkę :)

aa i odnalazłam w końcu moje perfumy - Perles de Lalique...:)
 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-15, 05:30   

No a ja zaczynam poszukiwania kreacji studniówkowej, aby wyglądać na balu bosko. To tak dla siebie samej, żeby się dowartościować. To co, że na tym samym parkiecie ja będę tańczyć, a tydzień potem mąż z kochanką.....
 
     
ania z belgii
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-15, 10:13   

Ojej,
Anuś toc, to będzie czysta farsa - zimaginuj sobie;) Starszy pan wśród małolatów;)
Oj bo padnę... Niezły tupet. Ale dobrze, niech idzie - nie jestem wredna - wiesz na mojej studniówce była podobna sytuacja - nauczyciele zatruli życie dziewcznynie, a jego ze studniówki wyprosili - tłumacząc, że to zabawa dla młodzieży;)
nie powiem, że aż nas brzuchy bolały ze śmiechu
 
     
weronika
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-16, 07:58   

Wanboma,nie przejmuj się,to rzeczywiście ma tupet,jak tak człowiek pomyśli i się zastanowi,to jemu powinno być wstyd przed wszystkimi.dobrze wie,jaka jest sytuacja.Naprawdę nie chce się wierzyć,mój to przynajmniej w zeszłym roku,jak i teraz na sylwestra idzie do pracy.Jak widać,chyba nie chce się z nią publicznie pokazywać....
 
     
bajka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-16, 08:49   

Wanboma - smiesznie bedzie wyglądał i tyle. Spróbuj o tym nie myslec, zresetować...
Co do poprawiania nastroju - tez zmieniłam fryzure, obcięłam włosy na króciutko, pofarbowałam na ciemno (czekoladowy brąz).
Poza tym zostawiam kasę u kosmetyczki. Boli, bardzo boli, ale pomaga. Nie moge patrzec na swoją twarz, a po tych zabiegach lepiej to wygląda. Dowartościowuję się. A to warte jest kazdych pieniędzy. Na nowe ciuchy nie mam ochoty i nastroju, za bardzo kojarzy mi się z dawnymi czasami.
Poza tym kupiłam sobie ładny i elegancki zegarek - czuję się jakbym wróciła od Pierwszej Komunii :)))))))
generalnie robię sobie prezenty na imieniny, gwiazdki, mikołajki i co tam jeszcze...

PS. Ania ....... ty jako blondi ??????????
 
     
Grażynka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-16, 11:05   

Też sobie robię prezenty. Zmieniłam też styl ubierania się - jaśniejsze kolory, spódnice zamiast dżinsów - bardziej kobieco :-)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 8