Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
czas na seks - jak sobie z tym radzicie...
Autor Wiadomość
Grażynka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-15, 20:27   

Nie zgadzać się wolno ;-)
 
     
bajka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-15, 21:03   

eh gdybyż jeszcze coś z tego wynikało....
 
     
Grażynka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-15, 21:11   

Kiedyś czytałam w jakimś mądrym artykule, że jakość pożycia seksualnego świadczy o kondycji małżeństwa w ogóle, o kondycji związku. I myślę, że sporo w tym prawdy, niestety...
 
     
bajka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-15, 21:15   

calkowicie się Grazynko z Toba zgadzam w tej materii.
 
     
Grażynka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-15, 21:17   

seksu niet, małżeństwa niet :roll:
 
     
bajka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-15, 21:27   

czasami odwrotnie, albo jednoczesnie. naczynia połączone... trzeba sie starać i tyle...
 
     
lewek
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-16, 09:17   

Seksu niet i tak już do końca życia? Nie wiem czy to możliwe.
Seks to nic, ale co z dziećmi? Mam nigdy nie przytulić maluszka, tylko dlatego, że mąż ze mnie zrezygnował? Nie mam jeszcze 30tki. Bardzo chciałabym miec dziecko. :-(
 
     
bajka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-17, 00:40   

Lewku...
pamietaj że nigdy nic nie wiadomo :)))) nie mysl, ze do konca życia, bo Cie to wykonczy. Ja o dzieciach tez przestałam myslec, choć na początku mnie to wykańczało (są na forum świadkowie, wiec potwoerdzą), a teraz pełen luz i zero żalu. Powaznie !! póki co - do przytulania mam bratanków... tylko tego pierwszego tak po prostu brak !!!!!!
 
     
mark1
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-18, 02:24   

Wiecie... tak czytam wasze słowa i was rozumie choć samiec jestem, o sobie powiedziałem już w męskiej wersji tego tematu. Nie wspomniałem jednak o tym, iż ja też zostałem zdradzony przez żonę, oj to strasznie boli i faktycznie na jakiś czas daje ochronę przed popełnieniem códzołóstwa, ale tylko na jakiś czas, potem pozostaje trwać z Bogiem innej alternatywy nie widze, nie dla mnie!
Więc trwam i tak chce choć baaaaaaaaaaaaaardzo trudno jest.
Jeszcze jedna kwestia, pytanie: skoro ona zdradziła - była przez pewien czas z innym -to mogę ją jeszcze fascynować, pewno już nie pamięta mnie po 1,5 roku, on był póżniej!
 
     
Jo-anka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-18, 02:52   

Odpowiedź brzmi- oczywiście , że tak(ale mówię tylko za siebie i mając przed oczami mojego M.:)

Mark- to że on był później, to nie jest najważniejsze
 
     
Karioka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-12, 01:09   sex

Hej! Trafiłam tutaj teraz dopiero. Czytam i rozumiem. Ale ja poszłam w masturbację. Walczę z nią, ale i ulegam. W takich chwilach, jak teraz (nocą) wszystko mnie podnieca i niby proste wziąć się rozladować. Tylko potem juz nie jest proste...Jak to u Was jest? Czy nie macie z tym kłopotu?
 
     
izis
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-12, 18:17   

U mnie ciężko bez seksu, ale jakoś sobie radzę. Z seksem to podobno jak z paleniem tytoniu można po pewnym czasie się odzwyczaić i o nim zapomnieć.
 
     
bajka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-12, 21:30   

mamy z tym problem.
ja się nie chcę odzywczajać. za co ? dlaczego ?
 
     
lodzia
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-13, 14:21   

To ja się tez przyłącze do dyskusji.
Seksu mi brak, oj brak ;) Ale bardziej brakuje mi czułości, tak żeby się przytulić, pocałować w policzek, poszeptać.... Za tym najbardziej tęsknie:(

lewek, masz rację... co z dzieckiem????? Czy my już nigdy tego nie doświadczymy...????? No bo jak... ??? :cry:
 
     
bajka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-13, 22:10   

wkurza mnie to, że mi takie możliwości odebrano... tak po prostu... z dnia na dzień... szczyt bezczelności po prostu... z tym się nie mogę pogodzić... z innymi sprawami - tak... z tą - NIE !
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 9