Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Proszę o modlitwę
Autor Wiadomość
Asik
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-17, 19:16   Proszę o modlitwę

Proszę o modlitwę o uzdrowienie mojego małżeństwa.
Ostatnio zmieniony przez Asik 2006-12-21, 12:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-18, 19:17   

Asiu i jak? Modliłam się za Was. Są jakieś pozytywne skutki?

[ Dodano: 2006-09-20, 07:09 ]
Dziś księża werbiści odprawiają Mszę św. o nawrócenie mego męża i jego powrót do rodziny. Bardzo proszę o wsparcie modlitwne.
 
     
Asik
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-20, 17:34   

Bóg zapłać. Mam nadzieje że tak. Pomodlę się za Ciebie.
 
     
sylwia
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-11, 08:08   

Prosze o modlitwe za moja przyjaciolke Dorotke,ktora jest w kryzysie malzenskim juz od dawna i powoli traci juz nadzieje.Modmy sie aby Pan Bog jej pomogl odnalesc nadzieje i sens zycia.
 
     
ryba
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-09, 18:10   

Proszę o modlitwę za moje małżeństwo, a w szczególności za mojego błądzącego męża. Mój pierwszy post pisałam w dziale pomocy od psychologa. Otrzymałam odpowiedzi i podpowiedzi za które bardzo dziękuję. Sysuacja się chyba dalej komplikuje, a ja w swej rozpaczy sięgam dna. Za każdą modlitwę bardzo dziękuję.
 
     
lewek
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-09, 21:27   

ja równiez bardzo wszystkich proszę o modlitwę w intencji uratowania mojego małżeństwa. Tracę nadzieję, nie wiem czy jeszcze warto walczyć, jestem w swojej walce osamotniona, chcę wierzyć, że Bóg jest po mojej stronie. Ze nie popiera tego pomysłu mojego męża z rozwodem, tak jak jego i moja rodzina i to przykre ale znajomi również (wszyscy uważają, że to normalne i rozwody są Ok, nie rozumiem tego). Pomódlcię się o siłę dla mnie i o cud dla mojego związku. Serdecznie dziękuję za wsparcie.
 
     
Asik
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-10, 08:00   

Mój mąż miał wczoraj urodziny, proszę o modlitwę o zdrowie i szczęście dla niego. Pan Bóg wie czego mu najbardziej potrzeba.
Lewek chodzisz do jakiejś wspólnoty? Poszukaj coś koło siebie może to da Ci siłę. Czytałaś posta El. o modlitwie? Niech Cię Najwyższy prowadzi, on wie co dla Ciebie jest dobre. Pomodlę się za Was i wasze rodziny.
 
     
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-10, 12:07   

Asi, twojemu męzowi wszystkiego najlepszego ! A Tobie...wytrwałości, cierpliwosci i spokoju w sercu !! Pozdrawiam !! EL.
 
     
Mirela
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-10, 18:25   

KOCHANI

Mam ogromną prośbę. Proszę o modlitwę za naszą rodzinę.
Zdaję się pan rogaty robi nam całkiem niezłego psikusa.
Dziś walkę przegrałam:(
 
     
Jo-anka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-10, 19:29   

Mirelko- oczywiście będę się za Was modlić. Coż to znaczy" dziś" w porównaniu z całym życiem- będzie dobrze!Zobaczysz :-D
Sciskam serdecznie
 
     
bajka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-10, 19:47   

Mirelka - ja o Was oczywiście pamiętam :)))) będzie dobrze - zobaczysz :))))
 
     
mark1
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-13, 02:22   

Mirela ja też się będe modlił, na pewno dasz rady.


Napisze jeszcze raz email-a do ciebie bo nie wiem czy dostałaś odpowiedź!
 
     
sylica
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-13, 08:30   

Dzisiaj wspomnienie Sw. Łucji z tego co wyczytałam, może warto tą świętą poprosic o wstawiennictwo.
Pamietam w modlitwie
Sylwia
 
     
lewek
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-13, 10:43   

Proście razem ze mną Boga, aby pokazał mojemu mężowi, że może mi wybaczyć.
Dziś powiedział mi, że nie może mi zapomnieć tego co mu zrobiłam zlego przez wszystkie te lata. Chce o tym zapomnieć, a uda mu się to dopiero po rozwodzie, kiedy nie będzie musiał na mnie patrzeć.
Pomóż mi Boże. Dałeś mi wczoraj iskierkę nadziei, nie opuszczaj mnie.
 
     
amelka00
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-13, 10:58   

Bęę pamietać o tobie w modlitwie ;-)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 8