Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
O szczęsliwy powrót do domu
Autor Wiadomość
amelka00
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-22, 10:15   O szczęsliwy powrót do domu

Połączmy sięw modlitwie z rodzinami górników uwięzionych w kopalni.O kazdej pełnej godzine , chociąż 10 rózańca. Zdrowaś Mario........
 
     
Goszka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-22, 13:35   

Jestem w pracy, ale jak mam chwilę, myślami zwracam się do miłosiernego Chrystusa, aby pozwolił im wyjść z tego cało...
Choćby dla tego jednego, jedynego sprawiedliwego - uratuj ich, Panie!
 
     
Mirela
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-22, 14:24   

Dołączam się do modlitwy za zmarłych górników i za ich rodziny [*]
 
     
wiki0701
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-22, 15:53   

wczoraj miałam łzy w oczach jak słuchałam wiadomości. Co za tragedia... :cry:
 
     
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-22, 17:33   

Zamarłam wczoraj słysząc info o wypadku w kopalni Halemba ! Boże weź w swoja opieke górników ! Tych których powołałeś do siebie otocz swoja milością, tym , którzy pozostają pod ziemią i żyją daj wsparcie, otocz opieka ich rodziny i nie pozwól aby straciły nadzieję ! EL.
 
     
ryba
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-22, 21:28   

Przyłączam się do modlitwy, to bardzo przygnębiające... taka tragedia
 
     
Goszka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-23, 07:46   

Wszyscy zginęli :cry:

Wieczne odpoczywanie racz im dać, Panie...
 
     
amelka00
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-23, 10:37   

I tu nadzeja została pogrzebana ..........................
 
     
weronika
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-23, 20:14   

Mój mąż uczestniczył w ratowaniu tych górników,straszna tragedia
 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-23, 21:08   

Piękne słowa słyszałam jakiegoś księdza o tym, że być może teraz będzie bunt w ich rodzinach, pytania: dlaczego?. Ale za jakiś czas ich wiara się pogłębi, zrozumieją sens i zrodzi się coś dobrego (coś w tym rodzaju).
Niech dobry Bóg ma w opiece ich rodziny...
 
     
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-23, 21:13   

Pan Bóg wie co robi !
Niech otoczy opieką i wsparciem rodziny górników, a ich samych poprowadzi aż pod sam swój tron ! EL.
 
     
wiki0701
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-24, 08:19   

mój ojciec umarł w kwietniu i do tej pory nie rozumiem jaki sens miałaby miec jego smierć. i staram sie Boga do tego nie mieszać.

a co do pytania dlaczego - to jest 1. etap żałoby i jak najbardziej ludzkie podejście. tak juz jest, najpierw niedowierzanie, pytania dlaczego, niezgoda na krzywde, czasem nawet podważanie istnienia Boga, a potem po długim czasie pogodzenie sie z faktem... bo zycie trwa dalej.

Przepraszam El, ale stwierdzenie, ze Pan Bóg wie co robi jest bardzo nieadekwatne do tej sytuacji... :-?
 
     
bajka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-24, 17:42   

Bóg zawsze wie, co robi, bo jest Bogiem. A ponieważ działa w sposób BOSKI, nie jestesmy w stanie w sposób LUDZKI ani zrozumieć ani wyjasnić Jego działania.
Jego działania są jednak przemyslane i nie ma w nich przypadku. Wystarczy o to zapytać jakiegoś wybitnego naukowca - fizyka (chemika czy biologa), który powie, ze przy tak niesamowitym skonstruowaniu świata nie ma po prostu miejsca na nieprzemyślany przypadek.
A zrozumienie przychodzi czasami po latach, albo w ogóle... dlatego to jest WIARA
 
     
gosia_
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-24, 19:28   

miej Panie w opiece rodziny zmarłych górników daj im siły i oparcie.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 9