Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Rekolekcje w Szamotułach
Autor Wiadomość
Pawel022
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-26, 07:57   Rekolekcje w Szamotułach

Siostry Franciszkanki z Szamotuł, zapraszają na cykl rekolekcji "JEZUS UZDRAWIA I PRZEMIENIA ŻYCIE CZŁOWIEKA". Atmosfera i charyzma sióstr podczas prowadzonych konferencji, pozwoliły mi i żonie poznać Pana i doprowadzić, dzięki Niemu, do uporządkowania naszego pogmatwanego życia.
Zapraszam na http://uanielski.republika.pl

Pozdrawiam w Jezusie
Pawel i Aneta
 
     
Gość

Wysłany: 2006-10-26, 17:48   

Serdecznie dzięki, napiszcie coś więcej :)
Pozdrawiam :)
 
     
Tadeusz
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-07, 08:29   

Zadzwoniłem do sióstr w Szamotułach i chwilę rozmawiałem i wydaje mi się że te rekolekcje mogą być bardzo dobre dla nas ! Jest adoracja, spotkania i jak wynika z rozmowy dużo małżeństw które doznały uzdrowienia po takim spotkaniu. Siostra może dać parę świadectw uzdrowienia. Ostatnio jestem mocno zabiegany ale może ktoś z nas by skorzystał z tych rekolekcji !

Kontakt tel.0511 139 774

„...Nie zioła ich uzdrowiły ani nie okłady, lecz SŁOWO Twe, Panie, co wszystko uzdrawia...” (Mądrości 16:12)
10-12.11.2006 r.
Jezus uzdrawia relacje

8-10.12.2006 r.
Jezus uwalnia od przekleństw i złej mowy
 
     
Gość

Wysłany: 2006-11-07, 08:41   

Tadeuszu , czy te małzenstwa były w cąłosci na tych spotkaniach czy tylko połówki ?
 
     
Anula
Gość
Wysłany: 2006-11-07, 08:42   

TAdeuszu, czy te małzeństwa były w komlecie czy tylko cierpiące polówki ?
 
     
Tadeusz
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-07, 08:53   

Z rozmowy wynika że różnie i razem i osobno, ludzie mocno poranieni, po zdradach itp. Ja chciałem pojechać ale tylko na czas wykładów, ale to jest jakby całość połączona z modlitwą i adoracją która powoduje, co tu krótko mówić po prostu uzdrawia i tyle. :-)
Jakby ktoś się wybierał niech da znać na (prv) może coś nagramy na MP3
 
     
Gość

Wysłany: 2006-11-07, 13:45   

Cześć Wam,
Na rekolekcjach bywają małżeństwa i połówki, ludzie po rozwodach i wolni... nie ma reguły ani ustalonych wymogów. Wydaje mi sie słabym pomysłem traktowanie rekolekcji wyrywkowo, czyli np. uczestnictwo wyłącznie w wykładach. Mottem jest "Jezus uzdrawia..."... a więc uzdrawia pod warunkiem twej pełnej obecności tam z otwartym sercem. Rekolekcje i nocleg są na terenie Domu Dziecka prowadzonego przez siostry, co dodatkowo uwrażliwia i pobudza do refleksji.
Cóż moge więcej powiedzieć? Czy można w dwóch zdaniach opowiedzieć o dobroci Chrystusa? Myślę, że jeśli masz otwarte serce, to najlepszą odpowiedzią może być poswięcenie weekendu, by przyjechać tam i pozwolić się uzdrawiać i przemieniać Jezusowi :-) Zapraszam

"Nie troszczcie się o nic, ale we wszystkim w modlitwie i błaganiach, z dziękczynieniem powierzcie prośby wasze Bogu. A pokój Boży, który przewyższa wszelki rozum, strzec będzie serc waszych i myśli waszych w Chrystusie Jezusie" (Filip. 4,6-7)
 
     
Prowdzaca rekolekcje
Gość
Wysłany: 2006-11-07, 17:36   Rekolekcje

Prowdzę rekolekcje w Szamotułach i jestem blisko wielu cudów, które dokonał Jezus na moich oczach. Jednym z takich cudów jest przemiana , ktorej dokonał Jezus w małżeństwie Pawła i Anety.
Oddaję Chwałę Temu, który wszystko może!
Może wydobyć człowieka z dna jego problemów, przemienić myślenie, dać Nowy pokój i radość, która nie ma nic wspólnego z wesołkowatością,a która przemienia życie.
Celem rekolekcji jest odsłąnięcie przed Jezusem tych obszarów życia, w których jest ciemność, brakuje wiary, brakuje życia. Wszystkich zainteresowanych poszukiwaniem Jezusa zapraszam i pozdrawiam. s. Grażyna.[/b]
 
     
Ola
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-15, 09:38   

Witam Wszystkich,
Przepraszam,ze dopiero teraz coś napiszę na tematy tych rekolekcji,ale zastanawiałam się co mam napisać,bo myślami ciągle do nich powracam. Takie rekolekcje to wspaniała sprawa. Powiem tylko jedno,że jeśli Bóg pozwoli na następne też jadę i zachęcam Was również do przyjazdu i zobaczenia, przeżycia ich na własny sposób. Tematem kolejnych rekolekcji jest jak Tadeusz napisał w poprzednim poście - "Jezus uwalnia od przekleństw i złej mowy".

"JEZU TYŚ WSZYSTKIM DLA MNIE JEST
JAK ŻYĆ BEZ MIŁOŚCI TWEJ
JEZU OTWÓRZ ME OCZY
BYM UJRZEĆ MÓGŁ TWEJ MIŁOŚCI CUD
PRZYJDŹ I NAPEŁNIJ NAS MOCĄ BOŻĄ CO DNIA
TYŚ POKOJU KSIĘCIEM LEKARZEM DUSZ
JESTEŚ ŚWIATŁEM CO W CIEMNOŚCIACH NIE GAŚNIE"
 
     
Anula
Gość
Wysłany: 2006-11-15, 10:47   

Olu , szepnij co u Ciebie . Nie odzywasz się prawie w ogóle . Chcociaż na priva , prosze . :->
 
     
Tadeusz
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-14, 16:36   

I również w tym roku siostry Franciszkanki w Szamotułach zaczynają rekolekcje, pierwsze już 09-11 luty, ale więcej na stronie http://uanielski.republika.pl/

Pozdrawiam ;-)
 
     
Krzysiek82
[Usunięty]

Wysłany: 2007-02-17, 19:16   

Jezus prawdziwie uzdrawia i przemienia życie...
Przeszedłem cały cykl tych Rekolekcji, na kilku tematach byłem już dwukrotnie.
Jezus odmienił moje życie. Oddałem mu swoją historię,choć On i tak ją zna. Ale oddałem mu ją i wszystko się zmieniło. Otrzymałem od niego wiele Łask.
Pan dał także wiele Łask dla naszego Małżeństwa.
Dziękujemy Ci, Panie.
Chwała Tobie, bo Jesteś Dobry!!!

Pan dotknął mnie i ocalił - "bo swoim aniołom nakazał w twej sprawie, aby cię strzegli na wszystkich twych drogach" (Ps 90 (91) 11n). Pan jest wierny i wypełnia Swe Słowo.

Pozdrawiam wszystkich uczestników Rekolekcji w Szamotułach. Pan z Wami +
 
     
Ola
[Usunięty]

Wysłany: 2007-06-04, 07:23   

Zapraszam serdecznie na kolejny temat rekolekcji w Szamotułach.
Tematem w tym miesiącu jest modlitwa o uwolnienie wewnętrzne.
Rekolekcje odbędą sie w dniach: 15-17 czerwiec 2007 r.
Bardzo gorąco zachęcam do przeżycia tych rekolekcji, do uczestnictwa w nich.
Hasło przewodnie - JEZUS UZDRAWIA I PRZEMIENIA ŻYCIE CZŁOWIEKA jest jak najbardziej odpowiednie. Jestem tego przykładem, upadam jeszcze, ale moje cierpienie, mój krzyż już nie jest dla mnie ciężarem. On jest dla mnie nadzieją w której towarzyszy mi Jezus. Dzięki Siostrom które prowadzą przepięknie te rekolekcje poznałam Jezusa i wiem że jestem dla Niego i każdy z nas jest dla Niego najważniejszą istotą na świecie. Tę prawdę można wiedzieć,znać, ale jeśli się ją pozna sercem można się "głęboko wzruszyć".
 
     
Anula
[Usunięty]

Wysłany: 2007-06-04, 08:06   

Kochani , nawiązując do postu Oli chce Wam powiedziec , że od czasu kiedy pojechałam w marcu po raz pierwszy na te rekolekcje pt. Modlitwa o uzdrowienie wewnętrzne wszystko w moim zyciu się zmienia ... a przede wszystkim moje spojrzenie na kryzys , który mnie dotknął . TAk jak pisze Ola krzyż ten nie ciąży już tak bardzo , bo nie niose go sama .........
Chwała PAnu !
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 9