Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Dla Bajki
Autor Wiadomość
rot
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-13, 13:57   Dla Bajki

Bajko... życzę Ci spełnienia wszystkich najskrytszym marzeń... tych bardzo bajecznych i tych bardziej przyziemnych... zdrowia !! Bajecznego zdrowia !! Pogody ducha !! samych słonecznych duchowo dni, a resztę sama sobie dopowiesz ;-) Pamiętaj jakie siły są razem z Tobą... pamiętaj Bajko !!
 
     
Goszka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-13, 14:58   

bajeczko...

nie znamy się wprawdzie osobiście (choć znam Cię ze zdjęć :-D ) i niełatwo w takiej sytuacji złożyć sensowne życzenia, ale spróbuję...

Wydajesz się być fantastyczną kobietką. Życzę Ci więc, aby Twój mężuś przejrzał na oczy i zauważył w Tobie cudowną dziewczynę, ukochaną żonę i abyście jak naszybciej zapomnieli o tym złym czasie...
Poza tym oczywiście zdrowia i Opieki Bożej każdego dnia...

Całusy i uściski.
Małgorzata
 
     
weronika
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-13, 17:50   

Dołączam do życzeń,życzę poprostu więcej wiary w siebie,we własne siły
 
     
pestka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-13, 19:15   

Bajeczko-Bliźniaczko,
cokolwiek by się działo pamiętaj żeś kobieta cudowna, inteligentna, wrażliwa. Życzę Ci morza miłości na jaką zasługujesz. Obyś jak najszybciej doświadczyła radości z powrotu męża.
Opatrzność czuwa nad Wami.
 
     
Grażynka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-13, 19:38   

Bajeczko, a ja Cię mocno tulę i ściskam :-)
 
     
Ola2
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-13, 19:45   

Kurczę, Bajeczko, a ja myślałam, że trza wysyłać, tam na dole. Ale mam nadzieję, że życzonka dotarły.
Buzi jeszcze raz
Ola2
 
     
wito
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-13, 19:52   

:lol: :lol: :lol: I wszystkiego czego życzysz Sobie i dla Waszego związku.
 
     
bajka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-13, 21:46   

Moi drodzy :)))

po prostu jesteście cudowni i kochani :)))) tylu serdecznych życzeń jeszcze nigdy nie dostałam (chyba że na urodziny - też od Was) !!!!! I to jeszcze na drugą rocznicę ślubu :)))))
Wszystkie dotarły, wszystkie mnie ogrzały. Dziś był (i jeszcze nadal jest) bardzo dobry dzień :)

Jeszcze raz - Bajeczka pięknie dziękuje
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 8