Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Rezygnacja Rota
Autor Wiadomość
ania z belgii
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-09, 01:08   Rezygnacja Rota

Na forum zamkniętym, widocznym tylko dla moderatorów rot napisał

(...)z sytuacją zaistniałą na Forum nie uważam, aby moje wycofanie się z tworzonego Stowarzyszenia stanowiło problem. Proszę o wycofanie mnie z grupy założycielskiej w związku z odejściem z Forum. Poza tym proszę o nie blokowanie mojego dostępu do Forum przez parę dni, abym mógł bez niezdrowego pośpiechu mógł pozałatwiać swoje bieżące sprawy tutaj na Forum... Z poważaniem Marek
8. 11. 20.39


Pragnę podkreślić, że Marek zrezygnował sam. To jego decyzja.
Jest nam przykro z tego powodu. Jednocześnie chciałabym jasno napisać, że nikt nie będzie blokował dostępu, ani wyrzucał Marka z forum. Jedynym krokiem jaki podjęliśmy było odebranie uprawnień moderatorskich - z oczywistych względów.
Marku, czekamy na Ciebie i będziemy pamiętać w modlitwie.
Niech Cię Bóg błogosławi.
 
     
Grażynka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-09, 07:26   

Rocie, bardzo mi przykro z tego powodu. Uważam, że to duża strata dla forum. Jestem tu krótko, ale zdążyłam Cię polubić. Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę bożego błogosławieństwa.
 
     
elzd1
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-09, 07:36   

Mnie rónież jest bardzo przykro. Bo dużo dobrego Rot tutaj pisal i bardzo pomagał, choć nie zawsze było to dobrze przyjmowanie.
Źle się dzieje na forum. I chyba powoli zmierzamy do tego, by eliminować ludzi, którzy mają własne, inne nić dozwolone tutaj poglądy. Niedlugo foru, zamieni się w Towarzystwo Wzajemnej Adoracji. Czy tego chcecie?
Mam nadzieję, że moderatorzy zzastanowią się nad swoją decyzją i przywrócą Rotowi uprawnienia modera. A Rot nie odejdzie, bo jest jednym z filarów tego forum.
Rocie, nie odchodź, jesteś tu potrzebny.
 
     
Grażynka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-09, 07:44   

Rot jest człowiekiem jak my wszyscy i nie kryje się z tym, że ma różne uczucia i wątpliwości...
 
     
sylica
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-09, 08:13   

Rot zostań...

Pozdrawiam
Sylwia
 
     
Grażynka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-09, 08:13   

Ja mam nadzieję, że decyzja Rota nie będzie jednak ostateczna. Ja też proszę Rocie, żebyś został.
 
     
ania z belgii
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-09, 11:25   

Elu
Marek zrezygnował SAM.
Napisałam pierwszy post, by uciąć spekulacje, ukrócić niepotrzebną moim zdaniem dyskusję - czy wyrzucili, czy zablokowali, co się dzieje, itd.
To nie jest kara, pokuta, itd. Marek zrezygnował, tu nie ma żadnej teorii spiskowej, żadnego ukrytego przesłania. Zwyczajnie Marek odszedł.
Jak wróci to wszyscy przyjmą go z otwartymi ramionami
 
     
elzd1
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-09, 19:21   

Bzdura. Rot zrezygnował, bo pisał post pod wpływem emocji. Ktoś bardzo chętnie to wykorzystał.
Ciekawe dlaczego?
Czyżbyśmy wrócili do czasów przyklaskiwania?
Uważam, że należy rotowi przywrócić uprawnienia, nawet gdyby z nich nie skorzystał.
Uważam, że w ten sposób rot został ukarany.
To ja proszę również o odebranie mi uprawnień. Nie zamierazm być tylko figurantem, z poczuciem, że moja bytnosć tutaj jest uzależniona od tego, jak głośno będę klaskała.
 
     
bajka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-09, 19:39   

No nie... przeciez to chyba emocje po prostu były. Żeby od razu rezygnowac z powodu burzliwej wymiany postów ???
Może rzeczywiście przywróćcie m ute uprawnienia ? Przeciez i tak nic złego nie zrobi... a bedzie to ładny gest, nie poczuje sie odrzucony...
He he he - troche jak z oim mężem - burzliwa wymiana, słów, on mówi, ze nie kocha, a ja zabieram manatki - dająć zdesperowanemu człowiekowi odczuć, że mi na nim nie zalezy. No - Rot tez w desperacji zdecydował, więc m uw dowód zaufania oddajcie te uprawnienia... a co wam zależy :)))))) moderatprzy, no, please ..... zaskoczycie go - mówię wam :)))))
 
     
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-09, 20:36   

Nikt tu na tym forum nie może miec innego zdania niz sam Bog !! Moderatorem np nie moze byc osoba, która dąży do rozwodu. Może byc na forum...ale nie wśród moderatorów. Więc zdania tu muszą byc jedne i jeden chór.

Myslę sobie, że Rot jest z nami w jednym chórze! No skrzydło mu sie troche przekrzywiło..ale co tam...to nasz Anioł ! Są takie sytuacje, że skrzydła opadają, ale to nie znaczy, że odpadną....wiem, że wróca do normy za czas jakiś ! Jak nas cos złamie, to padamy...ale za czas jakis powstajemy !

Przyłączam sie do glosów, żeby Rotowi, bez pytania przywrócic moznośc bycia wśród nas !! EL.
 
     
bajka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-09, 20:41   

pytam z czystej ciekawosci: w regulaminie jest, że moderatorem nie moze być ktoś kto dązy do rozwodu ? Rot chyba ie dązy póki co... skąd mamy to wiedziec. po prostu nie wytrzymał i się wyprowadził. wiemy, ze jest emocjonalny... i porywczy... a zresztą... "karząca pięść Pana m... nad nami" :lol:

[ Dodano: 2006-11-09, 20:44 ]
O to chodzi EL - jemu te skrzydła wrócą do normy, o ile mu ich nie podetniemy w tej stresowej sytuacji. Żona go odrzuciła, teraz jeszcze moderatorzy, kurcze... nigdzie go nie chcą, wszędzie robi coś nie tak (tak moze myśleć)... ale róbcie co chcecie - pomódlcie się i niech Bóg da wam mądre rozeznanie, żeby go nie skrzywdzić. bez rpzesady z tymi karami.
A już się zamykam, bo niedługo jeszcze i ja "w papę" zarobię :mrgreen:
 
     
zuza
[Usunięty]

  Wysłany: 2006-11-09, 20:45   

El, nie pisz tak bo zmieniasz jego wypowiedzi.
On pisał tylko o separacji.
Wykorzystaliście możliwość jaką wam dał- to : widać, słychać i czuć.
To już milczmy o tym co on pisał. Wszyscy czytali- mam ci przekopiować?
On nie dąży do rozwodu.
Ale jest wam mało wygodny.
Bo śmiał miec własne zdanie.
I to własnie jest brzydkie. Z waszej strony.
 
     
Grażynka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-09, 20:48   

Właśnie, Rot nie pisał NIGDZIE o rozwodzie
 
     
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-09, 20:51   

Zuzo, nie zrozumialas mojego postu - Bajka wyjasnila. El.
 
     
zuza
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-09, 20:53   

ZROZUMIAŁAM DOKŁADNIE CAŁĄ SYTUACJĘ.
Chowasz głowę w piasek. Rzumiem- głupio wam wyszło.
Bo na forum.
A nie w kuluarach.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 9