Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Spotkanie w Leśniowie 2006
Autor Wiadomość
Tadeusz
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-08, 18:48   Spotkanie w Leśniowie 2006

Już niedługo się spotkamy i trochę o sprawach organizacyjnych.
Warto zabrać ze sobą śpiwór do spania, mamy dwa domy i jeden 4 gwiazdkowy a drugi jak to O.Stanisław mówi warunki pielgrzymkowe czyli 2 gwiazdkowy, ale powinniśmy się pomieścić w jednym. Koszty noclegu to tyle ile ktoś może, czyli co łaska.
Co do jedzenia to śniadanie i kolacja wspólnie we własnym zakresie zrobimy, a w sobotę jesteśmy zaproszeni na obiad do Paulinów. Jakieś 100 m od kościoła jest sklepik gdzie można kupić świeże pieczywo itd. więc pożywienie bierzemy tylko na drogę.
Warto mieć różaniec.


Proszę również o zgłoszenia jeżeli ktoś jeszcze nie przysłał mi danych na prv

Są osoby które chcą przyjechać tylko na sobotę albo nawet na noc z soboty na niedzielę, więc warto się zastanowić czy nie wpaść chociaż na chwilkę aby skorzystać z łask płynących z tego miejsca.

Pozdrawiam :->
Ostatnio zmieniony przez Tadeusz 2006-10-16, 14:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
elzd1
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-09, 17:08   

Mateo, dzięki za informacje.
Jest problem, bo nie mam śpiwora. Ja wiekowa dama "jezdem", sypiam tylko na piernatach. I co będzie? Przecież nie kupię teraz, już wydatkowałam oszczędności na inne cele :-)

Jeszcze pytanko: czy kawiarenka jest czynna przez caly czas? Czy może warto zabrać ze sobą czajnik elektryczny? Bo wiesz, ja kawę to o różnych porach dnia pijam. Nocą też.
 
     
bajka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-09, 17:24   

Ela,
piernaty porzuć mi - podwiozę Ci je samochodem... -
Tak przy okazji - dwa miejsca z warszawy mam wolne. Ktoś reflektuje ???
Wyjazd najprawdopodobniej w okolicach godziny 16.00 z okolic Alei Niepodległości...
 
     
Tyśka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-10, 23:53   

Witam

Szuka osób które jadą na spotkanie do Lesniawy.Chodzi mi o to ze chciałbym się z kims zabrac.Ja wiem że odemnie nikt niejedzie ale moze udałoby się spotkac kogoś po drodze.
W grupie razniej i bezpieczniej.

Ja podaje swoje połącznie

5.35 z Przemyśla
10.45 jestem w Katowicach
11.30 z Katowic do Częstochowy
13.17 jestem w Częstochowie

Więc jezeli sa osoby które jadą tym pociągiem to bardzo proszę o kontakt!!!!!!

Pozdrawiam Tyśka
 
     
Tadeusz
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-11, 08:09   

Proponuję dziś po 22.00 spotkanie na czacie w celu omówienia kto kogo moze zabrać na wyjazd itd.

Pozdrawiam ;-)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 8